K tomuto tématu mě inspirovala kamarádka. Seděly jsme tak u vínka a ona si povzdechla: „Honza je dobrý chlap, ale podruhé bych si ho nevzala, věříš?“

To mě zaujalo, a tak jsem se optala dalších vdaných kamarádek a známých, zda by si svého muže, po těch letech, vzaly ještě jednou. A musím vám, milé čtenářky, oznámit smutnou novinu. Většina z nich odpověděla, že ne.

Já sama za sebe vám odpovědět nedokážu, neb žádného manžela nemám, ale možná dokážu odhadnout, co bych vám řekla za deset let po sňatku. NE!

Ptáte se proč? Myslím, že bych tak odpověděla, ať by byl mým mužem kdokoli, vyjma pana dokonalého, který neexistuje. Růžové brýle už by se v té době válely někde s vytlučenými sklíčky v popelnici a racionální úvahy by mě jistě přivedly k domněnce, že jsem si tenkrát neměla brát Pepu, ale raději Frantu. Ten by v noci určitě nechrápal a dokázal by spravit auto a vydělat víc peněz a určitě by na mě měl víc času a rozuměl by mi a vůbec... V opačném případě by stejně dopadl Franta ve prospěch Pepy.

Jak jste na tom vy?

 

Vzaly byste si svého muže podruhé znovu? I s tím, co o něm po těch letech všechno víte? A nezapomeňte připsat proč ANO a proč NE. To nás zajímá nejvíc. Stejnou otázku pokládám i všem rozvedeným: Litujete rozvodu? Vzaly byste si ho znovu, kdyby to šlo? A znáte někoho, kdo si vzal dvakrát stejného partnera?

 

Tři z vás od nás za svou námahu dostanou tyto tři kosmetické novinky. Broskvový sprchový gel Dove, tělový balzám Dermacol a omlazující krém na ruce také od Dermacolu.

e

 

Pište na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama