Česká Miss Gabriela Franková rozdala během jednoho dne přes 600 úsměvů!

Také vám připadá, že se v dnešní uspěchané době lidé málo smějí? Značka Signal přijala tento fakt jako výzvu a rozhodla se přinést do českých ulic více úsměvů. Všechny tak vybízí: Věnujte svému okolí úsměv, nic Vás nestojí!

Značka Signal začala s ponurými a zamračenými tvářemi v českých ulicích bojovat společně ve spolupráci s Českou Miss. Česká Miss 2014 Gabriela Franková rozdala v centru Prahy během jediného dne neuvěřitelných 624 úsměvů. Náhodní kolemjdoucí od Gabriely dostali papírový úsměv na špejli, ale potěšil je i opravdový úsměv nejkrásnější dívky České republiky. Z celého dne vzniklo video, které má sloužit k šíření myšlenky výzvy a které můžete shlédnout zde. Budeme rádi, pokud nasdílíte odkaz dále a budete tak šířit i myšlenku celé aktivity. Vyzvěte lidi ve svém okolí k úsměvu!

Signal

Česká Miss Gabriela Franková se netají tím, že za jejím krásným bílým úsměvem se skrývá poctivá péče a zubní pasta Signal White Now Gold. Tato zubní pasta vám zajistí bělejší* úsměv již po prvním použití a vy tak budete mít potřebu se o svůj krásný úsměv podělit s ostatními.

Potěšme své okolí a vylepšeme svět milými úsměvy. Začněme třeba tak, že pošleme svým blízkým video plné úsměvů:

Pro více informací navštivte: http://www.zakrasnyusmev.cz/

Signal

Zubní pastu Signal White Now Gold pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 78,90 Kč.

* Klinická studie okamžitého optického bělícího efektu měřená na 79 účastnících. Okamžitý bělicí efekt je dočasný.

Reklama