Milé maminky, máme pro vás připravenou další oblíbenou akci, kdy budete moci se svými dětmi vyzkoušet a otestovat Batolecí mléko Hami 3 s vanilkovou příchutí. Chcete se do testování zapojit? Hledáme 20 maminek, které toto mléko získají a které následně poprosíme, aby nám vyplnily připravený dotazník a napsaly, jak bylo jejich dítě spokojené, zda mu mléko chutnalo.

Testujeme novinku: Batolecí mléko Hami 3 s vanilkovou příchutí
Dopřejte svému děťátku pochutnat si na Hami mlíčku nyní nově s lahodnou vanilkovou příchutí!

Hame

Batolecí mléka Hamidětem chutnají a navíc jim dodají vše, co potřebují prosprávný růst a vývoj.

  • 100 % doporučené denní dávky železa pro normální vývoj mozku*
  • 100 % doporučené denní dávky vitamínu D pro normální růst kostí
  • prebiotika  GOS/FOS prospokojené bříško

Kojenecká a batolecí mléka Hami jsou doporučena Českou pediatrickou společností.

Aktuální soutěže pro maminky – zapojte se do testování a do další krásné soutěže

Zapojte se do soutěže, ve které máte šanci vyhrát NOVINKU: Batolecí mléko Hami s vanilkovou příchutí! Soutěž najdete na našich stránkách v rubrice soutěže ZDE. Hledáme 20 maminek, které mléko otestují se svými dětmi.

Pozor!Další soutěž, kterou vám chceme doporučit, probíhá na stránkáchhttp://www.klub-maminek.cz/hodnoceni-mleka, kde můžete mléko také vyhrát.

*doporučená denní dávka batolecího mléka je 500 ml. Železo přispívá k normálnímu rozvoji rozpoznávacích schopností dítěte. Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Způsob použití a další info na obalech a www.klub-maminek.cz.

Zajímají vás zkušenosti s krmením dětí od ostatních maminek? Prohlédněte si videa

O dobré chuti

O dobrém spánku

O citlivém bříšku

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro zvláštní lékařské účely.

Reklama