V každém cyklu je jen několik dní, během kterých může žena počít, proto je dobré mít pohlavní styk právě v těchto dnech. Je vždy dobré vědět, jak je tělo připraveno a pomocí kvalitního testu vám může napomoci k většímu úspěchu otěhotnět.  Více info naleznete zde.

Jaký je digitální ovulační test Clearblue?
5ba3a729d7b54obrazek.png
5bab545af2a0dobrazek.png

  • Zobrazuje vaše 2 nejplodnější dny

Zjištěním 2 nejlepších dní pro početí získáte větší jistotu, že se pokoušíte otěhotnět ve správný čas.

  • Přesnost vyšší než 99 %

Určení nejplodnějších dní je přesnější než u metody počítání plodných dnů a měření bazální teploty*

  • Jasné digitální výsledky

Na čitelném digitálním displeji jsou výsledky jasnější než kdy dříve.

  • Snadné použití

Jedinečný blikající symbol „testovací tyčinky“ indikuje, že právě probíhá digitální ovulační test.

Jestliže jste v očekávání, zda čekáte miminko, pak vám pomůže váš stav určit těhotenský test. My jsme pro vás připravili velmi oblíbený a přesný digitální těhotenský test Clearblue, který vám navíc určí počet týdnů od početí. Více na těchto stránkách.

Jaký je digitální těhotenský test Clearblue?
5bab53fd83960obrazek.png
5bab543b8721fobrazek.png

  • Velmi přesný... určí také počet týdnů od početí

Je to jako 2 testy v 1 – nejprve zjišťuje přítomnost těhotenského hormonu s přesností vyšší než 99 % (po dni očekávané menstruace), a pokud jste těhotná, TAKÉ zobrazí, před kolika týdny došlo k početí: 1–2, 2–3 nebo více než 3 týdny (3+). Ukazatel týdnů má při určování doby početí přesnost 93 %.

  • Test lze použít už 5 dnů před očekávanou menstruací.

Test je tak citlivý, že jej lze provést již 5 dnů před očekávanou menstruací.*

  • Jednoznačně jasné digitální výsledky

Během 3 minut se na displeji objeví výsledek „+“ jste těhotná, nebo „–“ nejste těhotná. Pokud je výsledek „+“ (jste těhotná), pak test také ukáže, před kolika týdny došlo k početí (1–2, 2–3 nebo 3 a více týdnů).

5ba3a7e6ad13dobrazek.pngHledáme tři budoucí maminky, které od naší redakce získají balíčky s ovulačními a těhotenskými testy Clearblue na tři měsíce. Více informací na cz.clearblue.com. Budeme se těšit na jejich příběhy a testování a budeme si přát, aby jim těhotenství vyšlo. Chcete se do našeho testování zapojit? Podělit se námi o své zkušenosti s testy Clearblue? Pak nám napište na email zaneta.podlahova@zena-in.cz, proč byste se chtěla naší akce zúčastnit, kolik je vám let, zda už dítě máte nebo je to první dítě, které aktuálně plánujete a zda se s námi podělíte o vaše zkušenosti.

V každém balíčku, které vybrané čtenářky získají, bude 1 balení ovulačního testu (s možností testovat po dobu 10-ti dní) a 2 těhotenské testy (balíček na 2 měsíce).
5ba3a839b0c06obrazek.png

Naše články:

Více informací naleznete zde. 

Reklama