Krmivo, které své kočce dáváte, by mělo obsahovat maso a proteiny živočišného původu. Je jedno, jestli máte kočku, která žije v bytě nebo žije divoce v přírodě. Její krátký trávicí systém je uzpůsoben stravě bohaté na proteiny. Krmivo s vysokým obsahem čerstvého masa a bez obilovin to je nová řada granulí Calibra Cat Verve. Naplňuje kočičí představu o ideální stravě.
5f8d64a142740obrazek.pngTestování

Připravili jsme pro vás testování a hledáme 15 chovatelek koček, které se s námi zapojí do ochutnávky nové řady Calibra Cat Verve. Jedná se granulky a budete si moci vybrat ty, které jsou pro vaši kočku vhodné a budou jí chutnat.
Krmivo, které budeme testovat je složeno z poctivých složek – z čerstvého masa a bez obilovin. Do testování se zapojí i vybrané bloggerky, které mají doma kočičího mazlíčka a také redakční kočky. S jejich recenzemi vás seznámíme ve článcích, které z recenzí zpracujeme.

Z jakých krmiv si můžete vybrat? Určitě pro vaši kočičku najdete, co jí bude vyhovovat

Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey
Pro mlsná koťátka
5f8d632c939edobrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 87,8 %

Jako něžné pohlazení budou pro hebounká bříška malých koťátek granulky s čerstvým kuřecím masem. Výživná porce je zároveň lehce stravitelná. Spolu s dalšími zdroji kvalitních bílkovin a jiných důležitých látek vytváří ten nejlepší základ výživy koťátka. Sušená syrovátka, kořen čekanky a olej z lososa recepturu příjemně obohatí.

Calibra Cat Verve Adult Herring
Pro dospělé lovce
5f8d634308aafobrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 32 %
 • Proteiny živočišného původu 74,1 %

Nadýchané granulky s čerstvým masem ze sledě a z lososa potěší mlsné kočky.
Jsou nejen chutné, ale také voňavé.  Navíc pro zdraví kočičky jsou v granulkách přidána atraktivní funkční aditiva – kořen čekanky, olej z lososa a sušené řasy – kelpa.

Calibra Cat Verve Adult Chicken & Turkey
Pro dospělé kočičí jazýčky
5f8d635aae98aobrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 90 %

Granulky s čerstvým masem kočkám nejen skvěle chutnají, ale také krásně voní.
Obsahují navíc luxusní bonus pro zdraví – chlorellu, pampelišku a goji.

Calibra Cat Verve Adult Lamb & Venison
Pro kočičí gurmány ve věku 8+
5f8d636f7fdf3obrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 30 %
 • Proteiny živočišného původu 78,9 %

Těmito granulkami se zavděčíte prvotřídnímu mlsounovi.
Obsah čerstvého jehněčího masa a zvěřiny vyhoví chuťovým pohárkům koček, které jsou již starší a znají své chutě. Jehněčí a zvěřina jsou zdrojem lehce stravitelného proteinu s atraktivní chutí. Šípkový plod, semena ostropestřce a extrakt ze slávky zelenoústé recepturu ještě více vyzdvihnou.

Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey
Pro kočky, které žijí v bytě a pro kočky, které si hlídají linii
5f8d63824c2cdobrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 80,8 %

Toto krmivo je vhodné pro kočky, které žijí v bytě a jejich výdej energie nedosahuje hodnot kočky šplhající po stromech a číhající na kořist. Nejvíce si pochutná na přirozeně vyladěné dietní porci s čerstvým kuřecím a krůtím masem. Tyto granulky jsou obohacené o L-karnitin, extrakt ze slávky zelenoústé a listy brusinky pro zdraví a celkovou pohodu.

Calibra Cat Verve Sterilised Herring
Pro mlsné šelmy po kastraci
5f8d63a33b0dbobrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 29 %
 • Proteiny živočišného původu 74,5 %

Granulky určené pro mlsné šelmy po kastraci jsou připraveny ze sledě a lososa.
Tato výživná porce je zároveň velmi pečlivě energeticky vyvážená a obsahuje vše pro zdraví a pohodu kočičky. Obsahují navíc ještě další složky podporující zdraví kočky jako je extrakt ze slávky zelenoústé, listy brusinky a sušené řasy – kelpu s blahodárnými účinky na její organismus.

Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey
Pro mlsné šelmy po kastraci
5f8d63bb65c6dobrazek.png

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 86 %

Vyváženost stravy je důležitá, obzvlášť u sterilizovaných a kastrovaných koček. Tyto granulky jsou plné čerstvého kuřecího masa. Vysoký obsah proteinů živočišného původu je pečlivě doladěn nezbytnou vlákninou spolu se zajímavými funkčními aditivy na míru. Recepturu doplňují bylinné složky jako je extrakt ze slávky zelenoústé, listy brusinky a chlorela.

Více najdete na Mojecalibra.cz/krmiva-pro-kocky
5f8d63f33427fobrazek.png

Jak se zapojit do testování? Hledáme 15 testerek
 
Pokud se chcete zapojit do testování, tak nám vyplňte krátkou anketu, kterou najdete na této stránce. Označte, jaké krmivo z řady Calibra Cat Verve byste chtěli testovat, jaké se hodí pro vašeho kočičího mazlíčka. Pokud vás vybereme, zašleme vám krmivo na vaši adresu a budeme se těšit na vaše recenze jak vaší kočce nebo kocourkovi granulky Calibra Cat Verve chutnaly. Budeme rádi, když nám pošlete i fotku vaší kočky, kterou pak budeme moci použít ve článku spolu s vaší recenzí.

Anketu vyplňte na této stránce ZDE

Reklama