Máme tady aktuální výzvu pro naše čtenářky, které rády běhají. Na přelomu května a června se bude konat velká světová akce, do které se zapojí běžci z celého světa. Cílem bude ochrana přírody a výše vynaložené pomoci bude závislá na celkovém počtu uběhnutých kilometrů od všech, kdo se do akce zapojí a v termínu od 28. května do 8. června. Každý bežec zapíše a sesdílí své uběhnuté kilometry do konkrétní aplikace. Více o akci se dozvíte v týdnu od 17.5., ale my na tuto akci chceme upozornit už dnes.
run1.jpg
Foto: Shutterstock

V rámci spolupráci se sportovní značkou, která za touto akcí stojí budeme tento projekt podporovat. Naše podpora ale bude také reálná v podobě naběhaných kilometrů v daném týdnu. Budeme moc rádi, když se k nám připojíte, v rámci aplikace budeme mít i svou Žena-in podskupinu, kam se budete moci také připojit. Zatím nemůžeme být konkrétní, ale vše se dozvíte příští týden.

Protože budeme mít k dispozici 30 funkčních triček s logem akce, rádi se s vámi o tato trička podělíme, abyste měly radost nejen z pohybu, ale také z pocitu, že běžíte s námi pro dobrou věc. Kromě triček máme ještě dalších 30 dárků v podobě energetických tyčinek.

Bohužel počet dárků je limitovaný, ale budeme rádi, že se s námi do akce zapojíte i bez odměny. Podporujeme totiž skvělý projekt, který napomůže naší planetě a naše pomoc je pouze v tom, že si půjdeme zaběhat a připojíme se k ostatním běžcům. Přidáme tak své kilometry do celkového součtu všech běžců, který se promítne do globální pomoci.
run2.jpg
Foto: Shutterstock

Detaily se dozvíte v příštím týdnu
– o jakou akci přesně jde a jakou aplikaci pro zápis naběhaných kilometrů potřebujete. Kolik za týden uběhnete a kde budete běhat je jen na vás. My se moc těšíme, že se k nám přidáte do naší podskupinky, napíšete nám na redační email, jak vás akce bavila a pokud nám pošlete i své fotky, budeme moc rádi. 

Pokud se s námi chcete do této akce zapojit, vyplňte nám tuto krátkou anketu, abychom věděli, kdo s námi poběží a v případě že vás vybereme pro zaslání trička, potřebujeme vědět jakou máte velikost.

Anketu najdete na této stránce: Vyplňte ji, děkujeme

Reklama