HARTMANN – RICO navazuje na už zavedené ekologické produkty ze své nabídky. Dříve zavedla vatové tyčinky Bel Nature, vyrobené z certifikované 100% biobavlny navinuté na papírové tyčince, která nezatěžuje životní prostředí. V nabídce jsou i Bel Nature odličovací tampóny ze 100% biobavlny, které jsou šetrné k životnímu prostředí i pokožce.

Portfolio bioproduktů HARTMANN nyní doplní i odvětví dámské hygieny. Ria Organic tampóny zaručují nejvyšší kvalitu použitých materiálů – biobavlna se pěstuje v ekologickém zemědělství bez použití chemických hnojiv, pesticidů, herbicidů a dalších nepřirozených zásahů. Výroba podléhá nejpřísnějším nárokům, jejichž dodržovaní se dlouhodobě kontroluje.5f84427e9105dobrazek.pngDíky použití biobavlny jsou tampóny Ria Organic mimořádně šetrné k ženskému tělu i životnímu prostředí, jsou ale vhodné i pro vegany. Při výrobě běžných tampónů se jako jeden z procesních materiálů používá živočišný lůj, u Ria Organic tampónů se nahrazuje alternativou neživočišného původu.

Dokonce i šňůrka je vyrobena ze 100% biobavlny. Žádný z materiálů, který se při výrobě produktu používá, není živočišného původu. Ani produkty ani materiály se netestují na zvířatech. Jsou tedy vhodné i pro vegany.

Tampóny Ria Organic se vyrábějí ve dvou velikostech, ve dvou variantách savosti: NORMAL a SUPER.
5f8442997812bobrazek.png

Vybraným čtenářkám pošleme balíček a budeme se těšit na reakce, ze kterých připravíme článek.

V balíčku najdete:

  • 2x Ria Organic normal 16
  • 2x Ria Organic super 16
  • 2x Bel nature tyčinky
  • 2x Bel nature vatové podušky pro odličování

Hledáme 15 testerek dámské hygieny v bio kvalitě od HARTMANN – RICO!

Zapojte se do testování ZDE

Reklama