Odeberte se s dětmi do kouzelné země s poníky My Little Pony. Nyní pro vás chystáme krásné testování, ve kterém můžete získat dle vašeho výběru My Little Pony, které otestuje vaše dítě. Zažijte se svými dětmi spoustu dobrodružství a dostaňte se do magické země Equestrie, ve které vás postavičky poníků My Little Pony budou provázet.

My Little Pony – Podmořský hrací set s poníkem

mlp

Filmem inspirovaná řada figurek My Little Pony vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Tento produkt obsahuje 7,5 cm poníka s doplňky, kterého si můžeš nastavit do různých póz přesně jako z filmu! Každý poník se prodává zvlášť. Tuto sadu otestuje 5 maminek.

 

My Little Pony – Zpívající mořský poník

mlp

Každé mini balení přináší zpívající momenty a obsahuje poníka, obal a doplňky. Polož si poníka na ruku a poslechni si, co zpívá. Každý poník se prodává zvlášť. Tuto sadu otestuje 5 maminek.

 

My Little Pony – Poník s doplňky a převleky

mlp

Velcí 15 cm poníci jsou doplněni o převlek podle filmové předlohy a doplňky. Šaty poníků můžeš střídat mezi sebou. Každý poník se prodává zvlášť. Tuto sadu otestuje 5 maminek.

 

My Little Pony – Plyšový poník s mávajícími křídly

mlp

Magický 30 cm vysoký plyšový poník s mávajícími křídly. Stlačte poníkovu nohu a sledujte, jak se jeho nádherná křídla rozpohybují. Tuto sadu otestuje 5 maminek.

 

My Little Pony - Hrací set se zpívající Twilight Sparkle a Spikem

hasbro

Nový hrací set s Twilight Sparkle a jejím kamarádem Spikem. Nechej zpívat každého zvlášť nebo je nech hrát dohromady. Každý poník se prodává zvlášť. Tuto sadu otestuje 5 maminek.

 

 
Oblíbení kouzelní poníci My Little Pony vstupují na filmové plátno – už jste s dětmi viděli film?

Jak se zapojit do testování?

Chcete získat testovací balíček? Pak nám napište pod tento článek. Pokud jste vyplnila ANKETU ve straré podobě magazínu Žena-in.cz, pod článek psát nemusíte. Vaše odpovědi v Anketě máme uloženy. Pod článek pište příspěvky pouze ty z vás, které nemají vyplněnou Anketu z magazínu Žena-in.cz do 20.10.

Uložit

Reklama