shutterstock-1661061709.jpgFoto: Shutterstock

„Dokud nebudeš milovat sama sebe, nemůžeš milovat nikoho dalšího.“ Na otřepané frázi, kterou slyšíme zhruba v 90 % romantických komediích, opravdu něco je. Selflove neboli sebeláska se momentálně skloňuje ve všech pádech. Pokud stále nevíte, jak mít sama sebe ráda, pošlete nám svou fotografii, věk, telefonní číslo, bydliště a napištědůvod, proč se chcete do proměny přihlásit na e-mail redakce@zena-in.cz. Možná vybereme právě vás!

Untitled-collage-5-1-.jpgProměna paní Tatiany: Z šedesátnice pětačtyřícítkou za pár hodin

5d9c6a24a1e15pr.jpgProměna čtenářky Žena-in: Marii se podařilo vnést podzimní barvy do tváře

Tentokrát ale hledáme čtenářky, které půjdou do o něco výraznější proměny, než byly předchozí. Po konzultaci s odbornicí můžeme vymyslet z dlouhých unavených vlasů svěží mikádo, blond vlasům dát trendy meruňkový nádech, ty nejodvážnější mohou jít třeba do lila dočasného přelivu na pár umytí, díky kterému budete mít mnoho zajímavých trendy fotek na sociální sítě. Zároveň jsme i pro trvalou na pevné, ale splihlé vlasy. Zkrátka, s kadeřnicí a vizážistkou vyberete to nejlepší, aby se například z nenápadné myšky stala diva! Změna vizáže vám zvedne sebevědomí a změní celý život!

Těšit se navíc můžete na dárek v podobě balíčku kosmetiky, odborné rady, profesionální fotografie v outfitu od českých designérů ze studia Kvartýr a malé občerstvení.

5a96a91007aa6obrazek.pngProměna Pavly. Z nenápadné maminky extravagantní rebelkou

Reklama