Žlutý prášek je všude, na venkovním nábytku, autech a na oknech. Musíte opět umýt okna, i když jste před několika týdny udělala jarní úklid? Pak se nechce inspirovat novým přípravkem
Clin 2v1
Shine&Protection, díky kterému bude mít okna umytá a vyleštěná během chvilky!

5af57591ac104obrazek.pngRádi bychom vám doporučili skvělého pomocníka pro mytí oken beze šmouh!

Než začnete s mytím, rozmyslete si, zda chcete ztrácet čas s tradičním postupem, kdy mytí saponátem nebo octovou vodou následuje zdlouhavé leštění starými novinami, nebo dokonce použitými silonkami. Snadnější a rychlejší bude chopit se speciálních přípravků, které myjí a leští v jednom jediném kroku.

Nový Clin 2v1 Shine&Protection díky speciálním polymerům ochraňuje především skleněné povrchy a odpuzuje špínu, prach a kapky vody. Mytí oken bude nyní snadné a rychlé a po umytí zůstanou vaše okna déle čistá.

5af575a7a70dcobrazek.pngClin 2v1 Shine&Protection s vůní citrónu
S Clinem 2v1 Shine&Protection je mytí oken velmi snadné a rychlé. V jednom kroku okna umyjete i vyleštíte. Nový Clin 2v1 Shine&Protection také díky speciálním polymerům ochraňuje skleněné povrchy a odpuzuje špínu, prach a kapky vody.  Mytí oken je nejen snadné a rychlé, ale po umytí zůstanou vaše okna i déle čistá.
Prostředky na mytí oken Clin 2v1 Shine&Protection jsou dále vybaveny vylepšenými uzávěry. Ty umožňují rychlejší mytí, a to díky vylepšené pistoli, která aplikuje až o 25 % více mycího prostředku než dříve.
 
Na některé domácí práce v současných domácnostech nezbývá čas. Nyní se ale na mytí oken vymluvit nedá, s novým Clinem je velmi snadné a rychlé. A bude vás bavit!

Vybrat si můžete z několika variant:

  • Lemon s vůní citrusů
  • Apple s vůní jablek
  • Vinegar s vůní ovocného octa
  • Mediterranean Dream s vůní Středozemí
  • Blue – univerzální přípravek
  • Anti-fog proti zamlžování
  • Multi-Shine na čištění až 22 různých povrchů

Tyto pomocníky určitě oceníte při úklidu po celý rok!

Přípravky Clin si můžete zakoupit ZDE

Reklama