Máte malý byt a už Vás nebaví neustále se vyhýbat velké posteli? Nebo se budete z úsporných důvodů stěhovat do menšího a nevíte, jak vyřešit postele? Zařizujete dítěti pokojíček a chcete, aby si mohl čas od času na noc přivést kamaráda a pohodlně se vyspali oba?

Máme pro Vás skvělý tip od JMP – Studia zdravého spaní®!

Rozkládací lůžka jsou určena všude tam, kde je méně prostoru. Lůžka lze ve složeném stavu použít na sezení i ležení, v rozloženém stavu pak postele nabízejí kvalitní lehací plochu dvojlůžka.

ložnice

Skloubit do jednoho výrobku požadavky na kvalitní sedací a zároveň i lehací funkci není úplně jednoduché, ale ve výrobku s označením „tandem“ se to podařilo. Ve složeném stavu nabízejí příjemné sezení a po rozložení vznikne dvojlůžko s klasickou lehací plochou 180 x 200 cm.

Lůžko lze vybavit jak jednodušší matrací, tak i matrací vysoce kvalitní. Rozkládací lůžko tak lze použít jak na příležitostné spaní třeba pro návštěvy, tak i na spaní trvalé.

Postele tandem se nabízejí v provedení lamino v několika barevných dezénech, pro náročnější pak i v celomasivním provedení. Lůžko tandem je vybaveno i praktickými zásuvkami, kde můžete uschovat např. lůžkoviny.

JMP – Studio zdravého spaní®

Ohradní 14, Praha 4

Újezd 11, Praha 5

Masná 1, Brno

Masarykova 791, Valašské Meziříčí

Kompletní nabídku najdete na stránkách  www.loznice.cz

Zajímá Vás AKČNÍ nabídka JMP – Studio zdravého spaní®? Pak neváhejte a klikněte ZDE!

Reklama