Zima je pro organizmus našich dětí velkou zátěžovou zkouškou. Suchý vzduch ve třídách, nemocní spolužáci, přebíhání z tepla do zimy či markantní úbytek denního světla… Všechny tyto faktory jsou vstupní branou pro neustále se opakující polehávání doma s nachlazením a teplotami. Jak se tomu dá vyvarovat, vám prozradíme právě zde!

zima

Rozpohybujte děti na vzduchu

zima

Otužujte své děti.Choďte ven!

Každodenní sezení ve školních lavicích s sebou přináší nedostatek pohybu, který je pro děti zcela nezbytný. V odpoledních hodinách je proto dobré vymezit čas na pohybovou aktivitu, nejlépe na čerstvém vzduchu. Při oblékání dbejte na to, abyste to s ošacením svého potomka nepřehnali. Neznamená to, že sáhnete hned po letním oblečení, to rozhodně ne, ale faktem zůstává, že děti, které mají pravidelný pohyb a otužují se, jsou mnohem méně náchylné k různým zdravotním komplikacím. Oblečení proto vrstvěte s rozvahou!

Doplňte vitamíny

Jestliže chcete podpořit imunitní systém svých ratolestí nebo jim ulevit od počínajících zdravotních obtíží, je dobré vybrat účinný přípravek s obsahem vitaminů, minerálů a stopových prvků. Velmi oblíbené jsou cucavé tablety, které se volně rozpouštějí v ústech a mají příjemnou chuť. Právě takový je doplněk stravy Imunit® Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák. V každé tabletě tohoto doplňku stravy naleznou jejich děti pravý poklad – vitaminy, minerály, beta-glukany z hlívy ústřičné, extrakt rakytníku, jód a selen. Selen, vitamin B6 a B12 přispívají k přirozené imunitě, vitamin D3 zase udržuje normální stav jejich kostí.

Hlíva

Jedinečný doplněk stravy Imunit® Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák.

Při zakoupení tohoto jedinečného doplňku stravy, mohou děti navíc denně vyhrát 1 značkový tablet! Stačí pouze vytvořit nejoriginálnější kresbu či příběh a být mezi šťastnými vylosovanými! Více na informací naleznete na www.JackHlivak.cz.

Kovářova kobyla nesmí chodit bosá!

Chřipka a nachlazení není pouze záležitostí dětí, ale také dospělého člověka. Také na něm se v zimním období podepisuje střídání teplot a zvýšená míra únavy, která je často navíc doprovázena stresem. Nenechávejte proto nic náhodě a raději navštivte nejbližší lékárnu, kde si můžete doplnit zásoby také pro sebe. Vyzkoušet můžete „pravý klenot z přírody v podobě doplňku stravy - Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou. Kromě vysokého obsahu sušené plodnice hlívy (800 mg) v něm najdete také rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen, který komplexně udržuje obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď.

Hlíva

Unikátní doplněk stravy Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou.