Hemoroidy jsou rozšířené úseky žilního systému v oblasti konečníku. Příčinou jejich vzniku je nepoměr mezi tlakem v krvi a pevností stěn žilního systému.

Výskyt, projevy a nejčastější druhy hemoroidů

Hemoroidy se jen zřídka objevují u osob mladších 25 let. U osob ve věku nad 50 let je to více než polovina české populace. Hemoroidy často postihují také ženy po těžkých porodech, kde však věk není rozhodující. Genetické dispozice, obezita, nedostatek pohybu… Všechny tyto nežádoucí faktory mohou jejich tvorbu ještě více podpořit.

Hemoroidy se projevují zácpou, bolestivým a namáhavým vyprazdňováním, přítomností krve a hlenu ve stolici, pocitem tlaku v konečníku. Typickým projevem je svěděnív oblasti konečníku a praskliny v oblasti análního otvoru.

Homestop Gel

Hemoroidy dokáží běžný život znepříjemnit na každém kroku.

Hemoroidy dělíme na vnější, které se objevují v okolí konečníku (tyto výstupky mají tvar uzlíků a je možné je pohodlně nahmatat) a vnitřní. Ty se dále dělí do dalších podskupin.

  • Hemoroidy nacházející se uvnitř análního otvoru. Tento typ má často tendence krvácet, ale nevyhřezává z konečníku.
  • Hemoroidy, které při vyměšování vyhřezávají. Také krvácí a mokvají. Velmi nepříjemná je také jejich vysoká svědivost.
  • Hemoroidy tvořící uzly. Tyto žilní spletence jsou soustavně vyhřezlé v okolí análního otvoru.
  • Společně s hemoroidy je navíc vyhřezlá také část sliznice konečníku.

Co podniknout teď a co potom?

Zvolte vhodného pomocníka z lékárny, který vám uleví. Vyzkoušejte kvalitní zdravotnický prostředek Hemostop®Gel Max. Jeho unikátní složení obsahuje kombinaci dubové kůry, boswellie, Aloe vera a dalších devíti bylin působí již při prvotních problémech spojených se zrodem hemoroidů (svrbění, štípání a pálení konečníku).

Hemostop®Gel Max

Štípání, pálení a svrbění jsou typickým projevem hemoroidů.

Hemostop®Gel Max využívá ve svém složení boswellii prokazující mimo jiné stahující antioxidační vlastnosti přispívající k rychlé úlevě od hemoroidů. Navíc obsahuje Aloe vera pro zklidnění pokožky při podráždění a svědění v oblasti konečníku.

Přípravek je vhodný a bezpečný i pro těhotné a kojící ženy.

Zapojte se do soutěže zde a vyhrajte přípravek Hemostop®Gel Max

Hemostop®Gel Max

Hemostop®Gel Max – zdravotnický prostředek při hemoroidech.

Reklama