Návštěva luxusních lázní se v tomto období přímo nabízí. SPA Aphorodite patří mezi to nejluxusnější na Slovensku a najdete je v Rajeckých Teplicích, v malebném údolí Rajecké doliny, obklopeném přírodou Malé Fatry. Od českých hranic jsou vzdálené pouhou hodinu a půl jízdy.
5a745ea766395obrazek.png

 
SPA Aphrodite navozují atmosféru antických lázní uprostřed pohádkové přírody. Vysoce léčivá rajecká voda blahodárně zapůsobí na vaše tělo. Je středně mineralizovaná, hypotonická a obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek. Její teplota je přibližně 38 stupňů Celsia. Na návštěvníky čeká široký výběr lázeňských procedur založených na léčivých koupelích.
 


Novinkou je zde nově otevřené Natural Spa, kde si na své přijdou i milovníci saunování. Komplex nabízí několik venkovních termálních bazénů s různými teplotami, dvě unikátní srubové sauny se staletým finským dřevem nebo Kneippův chodník - účinná vodoléčba, při níž střídavě procházíte bazénky se studenou a teplou vodou.
5a745ebd2630aobrazek.png 

Ve Spa Aphrodite můžete prožít celý týden nebo jen prodloužený víkend. Nudit se zde jistě nebudete, téměř každý večer je pro klienty připraven kulturní program, mnohdy za účasti známých českých i slovenských hvězd.
5a745ed4290d8obrazek.png
 
Na Slovensku se svátek svatého Valentýna slaví ve velkém. Užít si zde můžete speciálních romantických procedur při svíčkách. Věřte, že zde nezůstane ani jedno srdce chladné.
5a745ee2b4a6bobrazek.png
 
Cesta: z Prahy 400 km, 5 hodin autem
Aktivity v okolí: Golfový resort GOLF PARK RAJEC, zřícenina hradu Lietava, Národní park Malá Fatra, Ski areál Malá Fatra

Reklama