Pokud stále ještě váháte, čím svoji drahou polovičku na svátek zamilovaných potěšíte, určitě sáhněte po pralinkách od Milky. Uvidíte, že s touto dobrotou nešlápnete vedle a vaše láska sladký dárek náležitě ocení. Navíc, pokud si potrpíte spíše na pořádné gesto než na dlouhé řeči, pralinky I Love Milka v originálním balení ve tvaru srdce to zkrátka řeknou za vás.

Romantické srdce pro nejjemnější vyznání lásky jako stvořené

  • I Love Milka 137,5 g

MilkaJemný mandlový krém s kousky křupavých lískových oříšků v lahodné čokoládě z alpského mléka to řekne za vás.

Doporučená cena: 119,90 Kč

  • I Love Milka 110 g

MilkaLahodné pralinky s delikátním mandlovým krémem a s kousky drcených oříšků v klasické krabičce pro všechny, kteří chtějí jemností potěšit své blízké.
Doporučená cena: 59,90 Kč

  • I Love Milka 38,5 g

MilkaSrdíčkové pralinky s mandlovou náplní a kousky lískových oříšků v malé srdcové krabičce se vejdou do každé kabelky.

Doporučená cena: 25,90 Kč

Tip:

Váháte ještě jak na Valentýna lásku vyznat nebo dát jakýmkoli způsobem najevo, určitě budete souhlasit, že říct poprvé milované osobě nahlas „miluju tě“ je ten největší adrenalin.

Jestli nevíte, jak na to, nechte se inspirovat pralinkami Milka, které si letos znovu pro zamilované připravily hned několik valentýnských překvapení.

V obchodech najdete nahrávací karty, s jejichž pomocí vytvoříte vlastní zamilovaný vzkaz pro svou polovičku a on nebo ona si ho bude moct přehrát, kdykoli bude chtít. Kromě toho se tyto personalizované Valentýnky budou nacházet ve vybraných nákupních centrech i ve velkém provedení. Všichni odvážlivci, kteří do nich vstoupí a vyznají lásku nahlas, budou odměněni dárkem od pralinek Milka.

Ani letos tato nejjemnější čokoláda nezapomněla na ty, kteří jsou ve vztahu i v online světě na Facebooku. Své vyznání můžou nahrát v originální aplikaci na www.reknitosmilkou.cz a poslat své lásce. Ty nejoriginálnější vyznání zazní na rádiu Evropa 2 přímo na sv. Valentýna a další získají dárkový poukaz na společnou romantickou večeři.

A co ti, kteří nechávají vyznání na poslední chvíli? Pro ně pralinky I love Milka na sv. Valentýna večer vstoupí do TV a v rámci reklamního bloku dají všem zamilovaným celou minutu na to, aby si mohli vyznat lásku nahlas.

Reklama