Dva vtipy zaslala k dnešnímu tématu čtenářka s nickem 146647. Zvlášť ten druhý je hodně zajímavý. Musel jsem si ho přečíst několikrát, abych se v něm vyznal...

I v práci se člověk může zasmát. Důkazem jsou vtipy zaslané čtenářkou 146647...


Dobrý den, 

protože je pondělí a spousta lidí má v pondělí po náladě, kvůli tomu, že musí zpátky do práce, tak posílám aspoň něco k rozesmátí z pracovního prostředí.

Vtip 1.

„Šéfe, chtěl bych od novýho roku přidat.“ „V pohodě, tak přidej.“

2.

Byl jednou jeden podnik a v něm čtyři zaměstnanci, kteří se jmenovali: Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo. 
Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal.
Někdo se rozzlobil, protože to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.

Zdraví,
146647

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama