Básničku k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Krokodýlice. Tentokrát je to krásné vyznání, ve kterém se přiznává, že není důležité, proč je člověk tomu druhému nej, hlavně že nej je!

Veršujete ráda? Nechte se inspirovat básní, kterou zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Krokodýlice. V čem je její chlap nej?


Dobrý den!

Posílám malý příspěvek o NEJ toho mého:

Zkusit ho zkoumat mikroskopem
nebo pomocí lupy?
S výsledkem hotová jsem hopem,
nehledám na něm chlupy.

Má své dobré i špatné stránky
zrovna tak jako já.
Někdy je bouře, někdy vánky
i slunce svítívá...

Vzala jsem si ho, jak je celý.
Nepátrám, co je na něm nej.
Z fotky byste to neviděli,
proč ho mám ze všech nejraděj.

Hezký den přeje,
Krokodýlice

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy