Zdravím všechny,
mám talentů více a většinou mi přinášejí potěšení. Kromě jiného jsem zdědila po rodičích prostorovou představivost a orientační talent.

Jsem opravdu dobrá ve čtení z mapy. Když se jedná o to, někam dojet podle mapy, beru to jako osobní výzvu. Asi největší výkon jsem podala loni v létě, kdy jsem při nočním přejezdu úspěšne navigovala průjezd noční Ottawou v Kanadě. Můžu říct, že to nebylo snadné, protože na nějaké označování hlavních směrů si v tomhle městě nehrají a přehledová mapa v atlasu celé Kanady není moc podrobná. Ale zvládla jsem to bez zabloudění, a to už jsem měla za sebou téměř celonoční navigování.
 
Bohužel z nějakého důvodu většina mých kamarádů můj talent nebere na vědomí a já můžu vyletět z kůže.

Klasická situace je, když někam jdeme a já vím, že jdeme špatně, ale nikdo to nebere vážně. Výsledkem jsou pak moje vytočené nervy a několik kilometrů navíc.

Co mě dále vytáčí, jsou lidé, kteří než by přiznali, že neznají cestu, raději bloudí. Kdyby to svěřili odborníkům... Nevyčítám jim, že nemají orientační smysl, vadí mi, že nemají dost odvahy přiznat, že orientace nepatří k jejich nejsilnějším stránkám.

Ach jo. To určitě taky znáte, ne? :-)
 
zdravím
 
ElizaMilá Elizo k tomuto talentu nepříliš danému ženám, které osobně znám, vám gratuluji.

A otevřeně přiznávám, že tedy nebloudím, jen někdy je ta zkratka delší a po horší cestě. No, co se dá dělat, pocestným se nedá důvěřovat. Snad jen když už je člověk fakt v řiti...
 
Aneb na bloudění také musí být talent... Má ho třeba moje maminka. Zkuste ji postavit do cesty les 100×100 metrů a má o zábavu na celý den postaráno...

TALENT a ANTITALENT 

Máte neobvyklý anti/talent?

Těšíte se ze své schopnosti, ale ostatním to vadí?

Dědíte v rodině anti/talent už celé generace?

Máte anti/talent, který vás tíží?

Nebo máte naopak talent, který vás vynesl až do nebes?

Mají anti/talent lidé okolo vás?

Měla jste talent jako dítě a promarnila jste svou šanci stát se hvězdou?

Reklama