Rádi bychom vám představili skvělou novinku od kosmetiky Garnier. Je to Kofeinový oční roll-on a korektor 2v1. Protože se jedná o zajímavý produkt, hned jsme jej chtěly vyzkoušet! Víme, že nejlepší je přenesená zkušenost. Funguje během jedné sekundy? Opravdu zakryje kruhy pod očima? To nás velmi zajímalo.

Jak dopadl redakční test?

Testující se stala Klára Milošová:

garnierKdyž jsem Garnier Kofeinový roll-on a korektor 2v1 dostala k testování, okamžitě jsem řešila spoustu otázek - byla jsem zvědavá, jak bude fungovat.
Na první pohled mě zaujala jeho velikost - je malý, příjemně se drží v ruce a v žádné kabelce nebude překážet, což je poměrně důležité a řeší to každá žena - všechny s sebou nosíme plno různých „nutností“, a tak každá lahvička navíc je znát. Roll-on ale určitě nikomu nepřitíží.

Zaujalo mne, že v sobě spojuje několik důležitých věcí - jednak, že může kruhy pod očima eliminovat tím, že pokožku kolem očí zchladí a vyhladí (to zajistí kofein v něm obsažený a chladivá aplikační kulička, která pracuje jako zmenšenina kuličky deodorantu), ale zároveň je také dokáže zamaskovat - protože působí zároveň jako korektor.
Měla jsem ale strach z toho, jak to bude dohromady fungovat. Nebude dávkování příliš silné? Nebude aplikace nějak nepříjemná mým očím?

Nic z toho se ale nepotvrdilo, naopak. Garnier roll-on je moc chytrá lahvička. :) Při prvním přejetí kuličkou pod očima se uvolní malé množství korektoru, které potom už jen rozetřete kuličkou, která příjemně klouže po pokožce. Zároveň hned pocítíte ochlazení a máte pocit, jako byste najednou procitli... A konečný výsledek? Žádné otoky ani žádné kruhy pod očima, protože jsou skryté pod jemným závojem korektoru.

Já dávám Garnier roll-onu za jedna! Opravdu funguje během jedné vteřiny!

Více o tomto skvělém přípravku najdete na www.krasneoci.cz

Co zejména oceníte?

garnierTechnologie 2 v 1

Je založen na podpoře mikrocirkulace krve a zároveň okamžitě působící dlouhotrvající korektor. Účinek přípravku společně s masážní kuličkou poskytují ucelené řešení problému unavených očí s tmavými kruhy. Pro účinný boj s kruhy pod očima Garnier spojuje sílu kofeinu posilujícího mikrocirkulaci a výtažky z citronu s rozjasňujícími vlastnostmi.

Chladivý roll-on poskytuje dvojí působení proti tmavým kruhům

  • Okamžité krytí: Přípravek obsahuje vysokou koncentraci minerálních pigmentů, proto zajišťuje plné krytí tmavých kruhů. Krytí tmavých kruhů působí díky odstínům tón v tónu přirozeně, korektor je dlouhotrvající.
  • Efekt odpočatých očí: Hydratační složka je obohacena o kofein, který má schopnost stimulovat mikrocirkulaci, a o čisticí citrónovou esenci. Ve spojení s energizující masáží tak pomáhá redukovat znaky únavy.

Díky obsaženému UV filtru navíc chrání oblast očí před nepříznivými účinky slunečního záření (vznik vrásek a skvrn).

Prokázaný účinek:

  • Tmavé kruhy jsou okamžitě zakryté
  • Jejích výraznost i rozsah ustupují
  • Oblast očí je projasněná, hydratovaná a uhlazená

K dispozici jsou dva odstíny:

  • pro světlou pleť
  • pro normální pleť
Reklama