Jak se líbil zastřihovač vousů a chloupků našemu testerovi?
za.jpg
Foto: Klára Křížová
za4.jpg
Foto: Klára Křížová

Zastřihovač vypadá perfektně a je super, že má několik nástavců. Pokud si potřebuji zastřihnout vousy do určité délky nebo je tvarovat, je skvělé tyto nástavce kombinovat. Nástavce je možné dále nastavit pro požadovanou délku střihu – to je velmi vychytané a praktické. Testovaný zastřihovač se velmi dobře drží v ruce a snadno se s ním při stříhání manipuluje. Oholím se s ním dohladka nebo si vousy sestřihnu podle své představy. Strojek se může bez problémů použít nasucho i namokro bez jakéhokoli omezení, je voděodolný. Velmi dobře se čistí, dá se dobře a jednoduše rozebrat, takže lze jednoduše odstranit vousy či chloupky, které se po ostříhání zachytily v zastřihovači. Já jsem ho použil pouze na vousy a vlasy kolem uší, je ale vhodný i pro další použití – na nechtěné chloupky na těle, kterých se potřebujete zbavit. Celkový dojem z testovaného zastřihovače je skvělý, rozhodně mě nadchnul!
za2.jpg
Foto: Klára Křížová
za3.jpg
Foto: Klára Křížová

Jaký je zastřihovač vousů a chloupků na těle i-shape ER-GY60 od Panasonic?

Seznamte se s revolučním multifunkčním zastřihovačem vousů a chloupků na těle pod označením i-shape ER-GY60.
v21.jpg

Jeho tvůrci se inspirovali tradiční holičskou břitvou, která i nadále zůstává nepřekonatelným nástrojem pro důkladné oholení. Se strojkem se díky optimální ergonomii a I-shape designu velmi přesně a lehce pracuje, navíc se dostane i do těžko přístupných oblastí, což jistě ocení nejen muži, pro které je přístroj především určen. Technologie speciálních ultratenkých břitů umožňuje používat strojek nasucho i namokro bez jakéhokoli podráždění. Zastřihovač je vybaven setem několika nástavců, zvládne tak hravě každý styling – od pouhého zastřižení vousů na požadovanou délku, po vytvoření žádaného tvaru nebo naprosto precizní vyholení požadovaných partií těla.

Pro zastřihování vousů na jednotnou délku má strojek k dispozici 20 úrovní nastavení od 0,5 mm až po 10 mm. Nástavec na finální přesné tvarování ocení především majitelé knírů nebo náročnějších kreací, kteří díky němu dají úpravě vousů precizní tečku.

Pro rychlé a důkladné oholení je strojek vybaven ultra tenkým břitem, který je schopen odstranit chloupky až na 0,1 mm. Díky voděodolnému provedení jej lze používat přímo ve sprše. Nově je tento model vybaven i funkcí obousměrného zastřihování, což výrazně zkracuje čas holení, navíc flexibilní změna směru celý proces zjednodušuje a zpříjemňuje. Luxusní design a provedení strojku, který na plné dobití potřebuje pouhou jednu hodinu, z něj činí nepostradatelného každodenního společníka moderního muže.
v2.jpg

Revoluční i-shape strojek od Panasonicu ve stylu klasické břitvy ER-GY60 zvládne s japonskou precizností vše od rovnoměrného zastřižení vousů, po důkladné vyholení chloupků na těle. Díky přidaným nástavcům lez vytvořit jakýkoli styling, lze jej používat nasucho i namokro a dostane se i do obtížně přístupných míst.

Doporučená MOC je 2299 Kč.
sss.gif
Více na www.panasonic.cz 

Reklama