63ee01738762dblobid0.jpg
Foto:theresa.m.hotel

Hned po příjezdu do hotelu nás uvítal velmi milý personál, který nám zaparkoval auto, odnesl tašky na pokoj a obdrželi jsme welcome drink. Uvnitř nás nadchly elegantní a velmi konformní pokoje, mnoho dřeva a útulný nábytek. Hned jsme také zjistili, kde chceme trávit odpoledne. V místním wellness. Tam vedly naše kroky hned po první lyžovačce. Zamířili jsme si odpočinout do venkovní vířivky, prohřáli jsme se v příjemně teplé římské sauně a pak se zchladili v ice sauně, kde jsou 4 stupně a sněží na vás. Pokud milujete saunování, je to přesně, co chcete zažít. Wellness je, mimochodem, na ploše 3500 m2. Takže si dokážete představit, že prostor pro hýčkání, odpočinek a dokonalý relax má vše, co jen budete chtít.

63ee018a2811dobrazek.jpg
Foto:theresa.m.hotel

Protože mám i svůj kondiční plán, tak mi dost pomohlo skvěle vybavené fitness, kam jsem ráno před lyžováním skočila a odběhala si nějakou tu dávku kilometrů. Doprovodil mě manžel, který otestoval i posilovací stroje. Pro ty, kteří se chtějí jen někam schovat a  prostě odpočívat, jsou bezvadné i relaxační místnosti, kde si můžete třeba otevřít knihu. Navíc hotel připravuje také různé programy organizovaných aktivit ve fitness i bazénu, v létě pak i venku, kdy se můžete přidat například na komentovanou procházku bylinnou stezkou nebo vyrazit na kolo či tenis.

63ee01be6c0bdblobid0.jpg
Foto:theresa.m.hotel

Co nás rozhodně nenechalo chladnými byla místní kuchyně. První večer jsme ochutnali několika chodové menu naprosto božského jídla připraveného z vlastních surovin. A to víno! Večeři jsme hned zařadili mezi velké gurmánské "higlighty" v našem životě. Skvěle zásobený vinný sklep má na starosti prvotřídní sommeliérka Theresa Burkia-Egger, jejíž vášní je právě hledání "toho osobního vína" na míru každému z klientů. O lahodné kombinace jídel se stará šéfkuchař Stefan Egger. Je odborníkem nejen na zdravou stravu, ale kouzlí důmyslná menu. Navíc Stefan je bývalý ultramaratonec, lyžař rakouské reprezentace a diplomovaný dietolog. Hotel Theresa vlastní i svůj lovecký revír.

63ee01dc95e14obrazek.jpg
Foto:theresa.m.hotel

Rodina, pečující o hotel, pečuje stejně kvalitně i o své zákazníky. Jasně ctí milou atmosféru, aby se hosté cítili v jejich hotelu jako doma a chtěli se sem vracet. Z vlastní zkušenosti můžu velmi pochválit jejich přístup v okamžiku, kdy se manželovi pod sjezdovkou rozbila lyžařská bota a majitelé ihned přispěchali s ochotným odvozem i pomocí. Pro "singles" zákazníky nejsou účtovány žádné poplatky navíc, takže se nemusíte bát vyrazit sami a užít si hýčkání naplno, v teplých měsících včetně možnosti zapůjčení hotelového Harley-Davidsonu.

63ee3cc8c4db0obrazek.jpg
Foto: Zuzana Lambl Kubáňová

Pokud tedy toužíte po opravdu kvalitním a nezapomenutelném zážitku, neváhejte vyrazit právě do Theresy. Nebudete litovat. Naopak - budete se chtít vrátit. A to opakovaně. V zimě můžete pobyt spojit s lyžováním, v létě a na podzim s krásnými procházkami po okolí. Nikdy se nebudete nudit a Wellness Geniesser Hotel Theresa vám poskytně dokonalé zázemí. Určitě si pobyt užijete stejně jako my. Velmi rádi vám naši skvělou zkušenost předáme dál.

Zde si můžete objednat skipas do Zillertal Arény www.zillertalarena.com

63ee01fb3e3e5obrazek.jpg