My jsme v redakci vyzkoušeli zajímavou novinku - bezdrátový vysavač 3 v 1 Philips PowerPro Aqua. Protože nás testování baví, rádi vás seznámíme s naší recenzí.
 
Úklid domácnosti, vytírání spolu s vysáváním patří mezi pravidelné domácí práce, které děláme neustále. Většina domácností má tvrdé povrchy – plovoucí nebo vinylové podlahy, dlažby a ty musíme nejen zbavovat nečistot a prachu, ale také vytírat.

vys1.jpg

Bezdrátový vysavač 3 v 1 Philips PowerPro Aqua je výkonný pomocník, který zvládne nejen povrchy dobře vysát, ale zároveň i vytřít jedním tahem. Je vhodný na všechny typy podlah.  Jeho součástí je také šikovný a lehký ruční vysavač, který můžete lehce vyjmout a vysát tak nečistoty třeba na stole nebo na sedačce, vysát těžce přístupné rohy, interiér auta.

Díky tomu, že je bezdrátový nemusíte řešit dosah šňůry, která vás při práci limituje. Snadnost  použití ještě vylepšuje fakt, že je bezsáčkový, nemusíte tedy řešit nákup a zásobu sáčků, pokud je potřeba, nečistoty lehce vyklepete do odpadkového koše. Je skvělé, že nabití umožňuje mimořádně dlouhý provoz – až 60 minut provozu a nabití za 5 hodin díky výkonným, lithium-iontovým bateriím (pro verze 25,2 V).
fu1.jpg

Zajímalo nás, jak bezdrátový vysavač 3 v 1 Philips PowerPro Aqua vytírá. Je to velmi jednoduché, stačí nalít vodu do nádobky, kterou nasadíte na koncovou hubici vysavače. Připevníte ještě polštářek z mikrovlákna a můžete vytírat s čistícím prostředkem nebo bez, s teplou či studenou vodou. Díky inovativnímu stíracímu systému s optimálním vlhčením je vhodný pro všechny typy tvrdých podlah. Polštářek můžete vyprat v ruce nebo v pračce, v balení je navíc jeden náhradní.

Oceňujeme, jak je bezdrátový vysavač 3 v 1 Philips PowerPro Aqua krásně lehký a jak se s ním dá dobře manipulovat. Díky otočnému kloubu hubice s ním zajedete, kam potřebujete, ovládání je velmi intuitivní.  Zaujalo nás také silné sání – na všech površích, dokonce i na kobercích. Podle výrobce odstraňuje až 97 % hrubých nečistot jedním tahem.

vys3.jpg
Líbil by se vám takový multifunkční pomocník? Nám rozhodně ano! Je spolehlivý a hlavně, což je důležité, ušetří spoustu času. Pokud ho chcete uskladnit, stačí jej postavit do rohu, kde nezabere moc místa.

Více najdete na stránkách ZDE

Dobrou zprávou je, že můžete využít záruku vrácení peněz, která trvá 45 dní.

Inspirujte se vi videu


 
 
 

Reklama