Jaké jsou zkušenosti našich čtenářek?
5f4cdf2edd7cfobrazek.png

M.K.

BepanGel hydrogel, jsem použila hned několikrát. Byli jsme s dětmi pod stanem a ty, jakmile jsou někde venku nemají nouzi o odřeniny a škrábance. Vždy jsem očistila rány, vymyla je a pro hojení jsem jim nanesla na ranky BepanGel. Jsem s ním moc spokojená, neštípe ani nepálí, děti ho velmi dobře snášely a poranění se zahojila velmi rychle.

Jana H.

BepanGel se mi velmi hodil, hlavně při cyklovýletu. Nešikovně jsem nasedla na kolo a spadla jsem, odneslo to odřené zápěstí, naražená ruka a modřiny na noze. Odřeniny jsem si pečlivě mazala gelem a hezky se zahojily, ani po nich není jizva nebo pigmentová skvrna. Vyhovuje mi jeho konzistence, dobře na ráně drží a nestéká. Mohu doporučit.

Klára L.

Hodně sporuji a v létě s nadšením venku, takže se neubráním tomu, že se někdy lehce poraním. BepanGel jsem měla ve své mobilní lékárničce a vyplatil se mi. Škrábnutí od větví a odřené koleno se hezky rychle zahojilo po použití BepanGel gelu. Také jsem ho použila na spálená ramena, špatně jsem si rozetřela opalovací krém a vytvořily se mi na ramenou rudé spálené fleky. Gel kůži hezky zchladil a myslím, že pěkně urychlil hojení. Spálenina brzy přestala pálit a kůže se zklidnila. Značku mám ráda, používám Bepanthen Sensiderm i na ekzém, který mě trápí v zimě na rukou.

Andrea L.

Dcera má stále odřená kolena, BepanGel jí hodně pomohl s rychlým hojením. Nezůstávají po něm takové strupy a jizvy jako když odřeninu necháte bez jakéhokoli ošetření. Využíváme ho stále, jsem z něj nadšená.

Monika Z.

BepanGel je super pomocník, každému ho doporučuji ve své domácí lékárničce. Dobře se nanáší, je v praktické tubě, nepálí, je malinko chladivý, vhodný zejména na spáleniny od slunce, těch jsme si letos užili celkem dost. Je to opravdu bezva gel, který je v naší rodině velmi využívaný. Gel všem doporučuji.

Lenka D.

Tento perfektní gel mi velmi vyhovuje. Používám ho na drobnější i větší ranky a rány. Skvěle se to po něm hojí, není nikterak dráždivý. Gelu stačí nepatrné množství, takže tuba dlouho vydrží. Spokojenost

Dana B.

Bepangel musím hodně vychválit. Při nechtěném opaření vodou okamžitě zchladil opařenou pokožku. Hodně rychle to po něm přestalo pálit. Používala jsem ho cca týden a krásně se to po něm zahojilo. Dále ho používám na různé oděrky, škrábance, odřeniny, rány. Vše se dobře zacelí a zahojí.

Odborníci potvrzují, že vlhké prostředí je pro hojení rány výrazně příznivější než suché. Správné mikroprostředí, které díky vlhkému hojení na povrchu rány vznikne, zkracuje samotné hojení. To přináší zraněnému komfort – hojení trvá kratší dobu, je méně bolestivé a snižuje riziko tvorby jizev na místě poranění.Oblíbená značka produktů Bepanthen letos přináší zajímavou novinku, kterou můžete vyzkoušet. BepanGel Hojivý gel je novinkou pro vlhké hojení ran, a to pro všechny typy poranění. Jedná se o moderní hydrogel, který rychle hojí rány a snižuje riziko vzniku jizev.
5f4cdf08c0255obrazek.png

Zdravotnický prostředek

Odborníci potvrzují, že vlhké prostředí je pro hojení rány výrazně příznivější než suché. Správné mikroprostředí, které díky vlhkému hojení na povrchu rány vznikne, zkracuje samotné hojení . To přináší zraněnému komfort – hojení trvá kratší dobu, je méně bolestivé a snižuje riziko vzniku nevzhledné jizvy.

BepanGel Hojivý gel na vlhké hojení ran - moderní metoda na všechny typy poranění. Jaké jsou jeho hlavní výhody?

 • Urychluje hojení 
 • Chladí, tlumí bolest rány, nepálí
 • Brání vniknutí další infekce
 • Snižuje riziko vzniku jizev

Díky mechanismu účinku vytváří přirozené prostředí - optimální vlhkost a pH pro hojení a urychluje přirozenou regeneraci.

Na jaké typy poranění je BepanGel Hojivý gel je vhodný?

 • Řezné rány
 • Popáleniny
 • Odřená kůže
 • Popraskaná kůže
 • Spálení od slunce

  5f4cdf74b5e7eobrazek.png

Náš článek:

Vlhké hojení ran bez obav

Marketingové sdělení

L.CZ.MKT.CC.09.2020.2053

Reklama