5cf0e50f401bdobrazek.pngPomocí Sunright Insta Glow můžete dát své pokožce bronzový nádech bez ohledu na roční období. Tento samoopalovací gel vaší pokožce pomůže získat luxusní bronzové opálení, zatímco ji hydratuje, a to bez nadměrného slunění, které může vést k předčasným známkám stárnutí pokožky.

Jak tento samoopalovací gel od Nu Skin hodnotíme?

Marie Cicvárek Fléglová

Tónovanému samoopalovacímu gelu Sunright od mé oblíbené značky Nu Skin, jsme věrná už druhou sezonu. Miluji ho! Nejen proto, že vykouzlí dokonale krásně opálenou pokožku, ale také proto, že tohle „umělé“ opálení vydrží klidně i týden netknuté, příjemně voní a netvoří po nanesení fleky.

Vzhledem k tomu, že moc ráda chodím od jara do podzimu s holýma nohama a nechci po zimě vypadat jako ředitelka vápenky, Sunright gel mě vždy na novou sezonu dokonale připraví a mé nožky vypadají jako od moře klidně i v lednu!

5cf0e533d588fobrazek.png
Žaneta Podlahová

Mám ráda opálenou pokožku, vypadá zdravěji a je zkrátka hezčí, když nevypadáte jako nemocní. Tu a tam si dojdu do solária, protože jsem nikdy moc nefandila samoopalovacím krémům kvůli flekům, které se mi na kůži po něm tvořily.

S testováním jsem se tudíž zdráhala, ale na doporučení kolegyně jsem do toho šla a musím říct, že jsem opravdu spokojená.

Už po 15 minutách se dostavil efekt, který vydržel ještě několik dní po tom. Žádné nevzhledné fleky se mi na kůži nevytvořily, opálení vypadá přirozené a celistvé. Rozhodně doporučuji vyzkoušet všem, kteří touží po krásně snědé pokožce po celý rok!

Více informací naleznete zde.

Přečtěte si také:

- Pro pevněji vypadající tělo

Reklama