5b571ca41b11bobrazek.png
Pokud máte doma chladničku, pak víte, že v rámci péče je třeba čas od času chladničku a mrazák vypnout, vyčistit a zbavit námrazy. Hlavním benefitem těchto kombinovaných chladniček, se kterými jsme se seznámily, je, že mají chytrý beznámrazový systém. Díky funkci Total NoFrost se v chladničce námraza netvoří. Chladničky mají i další „vychytávky“, které oceníte, zásuvky, ve kterých jsou rozdílné teploty, takže maso nebo zelenina v nich vydrží déle. To má vliv i na čerstvost ovoce či zeleniny, nemusíte spěchat s jejich konzumací. Chladnička má navíc také skvělou funkci Multiflow, která se postará o rovnoměrnou distribuci vzduchu a vlhkosti v chladničce.
Se čtenářkami jsme se sešly v pražském hotelu Beseda, kde jsme se s chladničkami seznámily – představil nám je odborník z firmy Whirlpool, nejen, že nám o každé chladničce řekl spoustu informací, ale také se všemi diskutoval a odpovídal na otázky, které nás zajímaly. Chladničky jsme si mohly prohlédnout, podívat se, jak fungují, jak mají rozdělené poličky a praktické přihrádky.
5b584692b93feobrazek.pngPřečtěte si první reakce, recenze našich účastnic této milé akce:

Anna: Líbí se mi elegantní vzhled, beznámrazový systém, zóny rozdělené podle druhu potravin, nevadí, když se dívám do otevřené ledničky - teplota uvnitř se díky FreshLock obnovuje rychle a nehrozí tak dřívější kažení potravin.

Monika: Krásný design, objem ohromný, pro velkou rodinu super, chladicí šuplík na maso, ryby atd.

Miroslava: Oceňuji NO FROST systém, průběžně se sama odmrazuje tepelnou spirálou a vůbec nenamrzá, má dva okruhy chlazení a nemísí se v ní pachy, má dětskou pojistku - zabrání přeprogramování dítětem, ovládací panel je venku a vevnitř je LED osvětlení. Nejvíc oceňuji zásuvku na uchování masa, ryb, déle zde vydrží čerstvé, teplota je zde od -+ do + 2 stupňů Celsia a také je zde ještě jedna zásuvka s 0 stupni Celsia na lahůdky a zeleninu. Systém Multiflow nuceně cirkuluje vzduch v lednici, který udržuje všude vevnitř teplotu a vlhkost stejnou.

Radka: Když jsem lednice poprvé spatřila, byla jsem nadšená, jaké funkce vůbec lednice mít dokáže, skvělá lednice nejen po funkčnosti, ale také krásně vypadají.

5b5847215f53dobrazek.pngJaké ledničky jsme testovali?

Volně stojící kombinovaná chladnička WTNF 92O K H v moderní černé barvě je novinkou z řady Fresh NoFrost. Využitelný objem chladničky v energetické třídě A++ je rozdělen na 264 l pro chladicí a 104 l pro mrazicí část.
5b571835048a8obrazek.png

Benefity chladničky:

 • Technologie 6. smysl - udržuje potraviny déle čerstvé
 • Technologie Total NoFrost – 100% BEZ NÁMRAZY PRO IDEÁLNÍ ČERSTVOST
 • Multiflow - rovnoměrná distribuce vzduchu a vlhkosti v prostoru chladničky
 • Elektronické ovládání
 • FreshBox 0° - nízkoteplotní zásuvka ideální pro skladování delikátních potravin při teplotě okolo 0°

5b58472970901obrazek.pngDisplej je pro snadné ovládání funkcí umístěn na vnější straně dvířek chladničky. To zajišťuje přehlednost o aktuálním stavu chladničky, aniž byste museli dvířka otevírat a plýtvat tak elektrickou energii.

Více informací najdete zde.
 
Volně stojící kombinovaná chladnička WNF9 T3Z X H v nerez barvě je novinkou z řady Fresh NoFrost. Využitelný objem chladničky v energetické třídě A+++ je rozdělen na 264 l pro chladicí a 104 l pro mrazicí část.
5b571869c6b59obrazek.pngBenefity chladničky:

 • Technologie Total NoFrost – 100% BEZ NÁMRAZY PRO IDEÁLNÍ ČERSTVOST
 • Multiflow - rovnoměrná distribuce vzduchu a vlhkosti v chladničce
 • Elektronické ovládání, Ventilátor uvnitř chladicí části
 • FreshBox 0° - nízkoteplotní zásuvka ideální pro skladování delikátních potravin při teplotě okolo 0°

Více se dočtete zde.

5b5847455e6a9obrazek.pngVolně stojící kombinovaná chladnička B TNF 5323 OX v nerezovém provedení a energetické třídě A+++ patří do řady Absolute. Je vybavena unikátním systémem 6. smysl FreshLock. Ten obnoví teplotu 5x rychleji než Whirlpool chladnička bez technologie 6. smysl. Tím ušetří vaší peněžence a prodlouží kvalitu skladovaných potravin.
5b5718b5026e3obrazek.png

Benefity chladničky:

 • Obrovská vnitřní kapacita 450 l (chladnička + mraznička) vystačí pro celou rodinu díky šířce 70 cm
 • Technologie Total NoFrost – 100% BEZ NÁMRAZY PRO IDEÁLNÍ ČERSTVOST
 • Multiflow - rovnoměrná distribuce vzduchu a vlhkosti v chladničce
 • FreshBox 0° - nízkoteplotní zásuvka ideální pro skladování delikátních potravin při teplotě okolo 0°

Více informací naleznete zde.

Uložit

Uložit

Reklama