Sešli jsme se v jedinečném prostoru vydavatelství Mafra, kde se vaří v jedinečné kuchyni. Zde ale také probíhá focení a příprava receptů, které pak můžete vidět v časopisech o jídle, fotky jsou pak využívané nejen u nás, ale po celé Evropě. Účastnice naší akce tak měly zajímavou příležitost prohlédnout si zdejší „dílnu“ na výrobu profesionálních snímků jídla a všeho, co s tím souvisí.
5d41925c04629obrazek.png

 
Tato kuchyně je vybavena nejnovějšími spotřebiči Whirlpool a my jsme se s nimi rádi seznámili.
Pokud máte doma chladničku, pak víte, že v rámci péče je třeba čas od času chladničku a mrazák vypnout, vyčistit a zbavit námrazy. Hlavním benefitem kombinovaných chladniček, se kterými jsme se seznámily, je, že mají chytrý beznámrazový systém. Díky funkci Total NoFrost se v chladničce námraza netvoří. Chladničky mají i další „vychytávky“, které oceníte, zásuvky, ve kterých jsou rozdílné teploty, takže maso nebo zelenina v nich vydrží déle. To má vliv i na čerstvost ovoce či zeleniny, nemusíte spěchat s jejich konzumací. Chladnička má navíc také skvělou funkci Multiflow, která se postará o rovnoměrnou distribuci vzduchu a vlhkosti v chladničce.
5d4192b3b4a8eobrazek.png
5d4192c21026cobrazek.png
Dalšími pomocníky, které jsme testovali byly multifunkční trouby a varné desky. Je super, když vaše trouba umí dokonale upéct vše, co do ní vložíte a výsledek je krásně šťavnatý s křupaným povrchem. Nové trouby Whirlpool dokáží kombinovat pečení v páře, grilovat či péct s vychytávkou Crisp. Výhodou je, že můžete péct několik chodů najednou a pachy se nemísí. Součástí trouby je i speciální pečící sonda, kterou můžete „zapíchnout“ do pečeného pokrmu a sledovat tak teplotu například uvnitř masa. Pro ty, kteří milují chytré věci je dobrou zprávou, že trouby mají přednastavené recepty – takže když budete chtít péct kuře nebo rybu, stačí jen vybrat jeden z receptů a trouba už udělá vše ostatní, má totiž celý proces přípravy jídla trvale pod kontrolou. Vyzkoušeli jsme a je to skvělé. Pro ty, co nemají rádi čištění trouby je tu samočisticí systém SmartClean. Spočívá v odstranění nečistot za pomoci kombinace páry, smaltovaného povrchu a speciálního čisticího cyklu. Na dno trouby stačí nalít 200 ml, zapnout příslušný program. Konci cyklu stačí uvolněné nečistoty setřít snadno bez jakýchkoli detergentů. Paráda, že?
5d4192eeea2cfobrazek.png
K vaření patří také varné desky. Ty, co jsme testovali jsou elektrické a indukční. Líbí se nám na nich zejména maximální využití varné plochy. Multifunkční FlexiFull zóna zabírá maximální plochu desky a zajišťuje, že hrnce a pánve se po desce mohou zcela volně pohybovat. Zahřívá se rychle a rovnoměrně. Vyzkoušeno, za nás má tento typ varné desky jedničku!
5d4192e5dc0c9obrazek.png5d4193351ef9dobrazek.png
Moderní kuchyně se neobejde bez myčky. Úspora práce, kterou udělá myčka, těší každou hospodyňku v Kuchyni. Žádné hory nekonečného nádobí, stačí jen otevřít dvířka myčky a vše hezky navkládat dovnitř. Moderní myčky nabízí několik praktických programů, nás zaujal hlavně ten na mytí velmi znečištěného nádobí. Technologie 6. smysl PowerClean je ideální pro silně znečištěné nádobí. Inteligentní senzory vyhodnotí stupeň znečištění nádobí a automaticky podle toho uzpůsobí tlak vody v 28 výkonných tryskách umístěných v zadní části myčky. Ideální je proto nejvíce znečištěné nádobí vložit do zadní části myčky, aby pak mytí bylo dokonalé. Musíme ještě zmínit funkci Multizone, díky které je možné mýt nádobí pouze v horním či spodním koši.
5d4193b11a989obrazek.png

Všechny spotřebiče nám představila poutavou a názornou prezentací zástupkyně značky Whirlpool, se kterou pak naše účastnice akce čile diskutovaly. Všechny spotřebiče jsme si mohli prohlédnout, podívat se, jak fungují a vyzkoušet si je. Maximální požitek nám připravil výtečný kuchař a odbornice na sladké pečení, kteří pro nás připravili dokonalé pohoštění. Celá akce byla skvělá a všichni odcházeli s pocitem příjemně stráveného podvečera.


Jaké spotřebiče jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet?
Podívejte se na naší inspiraci!
 
Chladnička Whirlpool W7 821O K
5d41904619df3obrazek.png
Chladnička Whirlpool W9 821D OX H
5d41906e84b24obrazek.png
Chladnička Whirlpool W9 931D IX
5d419099a693aobrazek.pngMyčka nádobí Whirlpool WIC 3C23 PEF
5d4190d9ac9cfobrazek.png
Mikrovlnná trouba Whirlpool W Collection W9 MD260 IXL
5d4190f515c78obrazek.pngVarná deska Whirlpool W Collection SMO 658C/BT/IXL
5d4191151a735obrazek.pngTrouba Whirlpool W Collection W9 OM2 4MS2 H
5d41913542dbbobrazek.png

Trouba Whirlpool W Collection W9 OP2 4S2 H
5d41915f7ec13obrazek.png
Recenze na jednotlivé spotřebiče vám přineseme v dalším článku.
 

Reklama