Určitě to taky znáte - začíná to škrábáním v krku, které přejde v nepříjemnou bolest. Ucpaný nos ztěžuje dýchání, a co teprve ten nepříjemný tlak v dutinách a obtěžující kašel. Pálení na hrudi, které cítíte nejen, když kašlete, ale také i když polykáte. Když začne teplota stoupat, je jasné, že to chce vyležet a spolehnout se na přípravky, které napomůžou vykašlávání nepříjemného hlenu a celkové úlevě.

Musela jsem tedy do lékárny a nakoupit kapky do nosu, Aspiriny, vitamín C a přípravek na vykašlávání a úlevu. Já jsem zvolila Soledum, o kterém jsme psali, a zaujalo mne jeho přírodní složení. Rozhodla jsem se infekci porazit, zbavit se hutného hlenu a nutkavého neustálého pocitu, že musím kašlat. Také jsem pro prevenci v lékárně přibalila probiotika, Biopron Forte, protože posílení imunity a těla začíná dobrou střevní mikroflórou.

S tímto nákupem z lékárny – ano, bylo to skoro na plnou tašku, jsem si lehla do postele a potila jsem se. Musím říci, že Soledum mi opravdu pomohlo s kašlem, který se posunul do bronchitidy, tedy zánětu průdušek. Protože mne k tomu ještě začalo dost bolet v krku a bolest se rozlila i do krčních uzlin, stejně mi lékař předepsal antitibiotika, viry vystřídaly bakterie a ty jen horkým čajem neumořím. Takže i probiotika Biopron Forte byla dobrá volba.
Kašel jsem ale díky přípravku Soledum zvládla rychle a dobře. Hlen a zpočátku dost úporný kašel se vyřešil během několika dní.

Pokud vás nebo vaše děti trápí silný kašel můžete stejně jako já vyzkoušet nový přípravek Soledum® s přírodní účinnou látkou cineol, která působí silně protizánětlivě a podporuje vykašlávání hustého hlenu usazeného v průduškách, čímž usnadňuje jeho transport z dýchacích cest a zároveň je také čistí. Jedná se o měkké tobolky, které se příjemně polykají a nemají žádnou chuť.

Obsahuje jednu jedinou účinnou látku - přírodní čistou substanci cineol. Cineol se získává přímo ze stromu Eucalyptus. Má léčivé účinky jak na akutní, tak i na chronická onemocnění dýchacích cest.

  • Účinně potlačuje zánět
  • Rozpouští hustý hlen
  • Usnadňuje namáhavé vykašlávání

Soledum si poradí i s bronchitidou = zánětem průdušek

Volně prodejný lék Soledum® 200 mg a Soledum 100 ® mg je vhodný pro dospělé a pro děti od 12 let. Účinná přírodní látka cineol je velmi dobře snášena. Přesto si vždy pečlivě pročtěte příbalovou informaci, nebo se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.

Reklama