Měli jsme v redakci možnost testovat třásňový rotační mop Vileda TURBO, který se nám nyní velmi hodil pro předvánoční úklid. Vytírání podlahy je ale celoroční domácí práce, takže je pomocníkem pro každý den, nejen pro předvánoční úklid.

Jaká je naše zkušenost s kvalitním rotačním třásňovým mopem Vileda TURBO?

Úklid podlahových krytin ať se jedná o dlaždice, plovoucí podlahu nebo lino musíme dělat pravidelně. Podlaha je to, co se v domácnosti nejrychleji zašpiní, kde ulpívají nečistoty, viry a bakterie nebo se tvoří nánosy prachu. Testovaný třásňový mop je další skvělý pomocník od značky Vileda.

vil1.jpg
Foto: Klára Křížová

Naše zkušenost je veskrze pozitivní. Stačí do kbelíku napustit vodu a díky rotačnímu mopu jednoduše a kvalitně vytřít. Díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a dostane se i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem a rohů.

Mop je velmi lehký a pohotový, dobře se drží a vytírání je velmi snadné. Třásně z mikrovlákna rychle a řádně vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií. Určitě, stejně jako my oceníte, že po ukončení vytírání třásně rychle proschnou a nedrží se v nich vlhkost. Dobrou zprávou je i to, že trojdílná teleskopická tyč má volitelnou délkou, která dosahuje až 125 centimetrů.

Ždímání je také velmi jednoduché a systém  - ždímač je součástí kbelíku spolu se šlapacím pedálem, díky kterému se mop vyždímá – to si můžete kontrolovat, případně sami regulovat. Mop s třásněmi vložíte do tohoto ždímače a sešlápnutím pedálu necháte odstředivou sílu odstranit přebytečnou vodu. Jak se mokrý mop roztočí, díky odstředivé síle se vyždímá. Perfektní je to, že voda nestříká kolem, ale pěkně všechna steče zpátky do kbelíku. Kbelík obsahuje speciální bariéru, která zabrání stříkaní vody ven.

vil2.jpg
Foto: Klára Křížová

Vytírání je s testovaným mopem velmi komfortní.

Vše je rychlé, spolehlivé a výsledkem je skvěle vytřená podlaha. Také údržba kbelíku je snadná – stačí jej po vytírání jen vypláchnout a mop dáme schnout. Hlavice s třásněmi se dá prát v pračce, takže pokud se vám nezdá její čistota, není nic snazšího než jí vyprat.

Je dobře skladný – vejde se vám někam do komory nebo do kouta a nepřekáží. Rozhodně tento třásňový rotační mop Vileda TURBO rádi doporučíme dál!

Třásňový rotační mop Vileda TURBO zakoupíte od 989,90 Kč.

619b7a2ed8f81obrazek.png

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

619b68722730dsss.gif

Více informací najdete na www.vileda.cz

619b688d27c5fobrazek.png

Reklama