Domácí práce patří ke každé ženě. Mám ráda moderní vychytávky a pomocníky, kteří mi pomáhají s veškerou prací doma. Je skvělé, že existuje tolik možností, jak si ulehčit práci a ušetřit drahý čas! U mě je to spíš tak, že když přijdu unavená z práce, jsem ráda, že si sednu a po učení  a přípravě do školy s dětmi si sednu a chci mít klid. Proto opravdu ocením, když mi s domácí prací pomůže nějaký přístroj. Možná to máte stejně. Nechcete si připadat jako robot a otrok domácnosti, spíš se  ráda spolehnete na funkční  pomocníky.

Powerbot VR9000Měla jsem možnost vyzkoušet robotický vysavač Powerbot VR9000 od značky Samsung. Máme doma kombinaci dřevěných parket a koberců. Protože nemám zkušenost s robotickým vysavačem, byla jsem na něj zvědavá. Stejně tak i můj třináctiletý syn, který se chopil vybalení vysavače a jeho zapojení. Zatímco jsem připravila večeři, vše nastudoval a vysavač zapojil. Byl úplně unešený z toho, jak je vše jednoduché a jak si vysavač najde svou nabíjecí stanici a bezpečně v ní „zaparkuje“ .

Jak bych vysavač zhodnotila? Sací výkon je perfektní. Vysavač  díky svému technickému nastavení ví, na jakém povrchu se pohybuje a umí bezpečně objet překážky, také bez problémů přejede nerovnosti, jako jsou například kabely.  Ocenila jsem průhlednou nádobku Powerbot VR9000CycloneForce, která  ukazuje, kolik prachu vysavač nashromáždil, a lze ji velmi snadno od zbytku přístroje oddělit a vysypat do odpadkového koše. Nejdůležitější věc – podlaha byla dobře vysátá, po útoku robotického vysavače na ni nezbyly žádné nečistoty ani malé drobky, které jsme naschvál nastražili. Díky zautomatizovanému chodu se nemusíte o nic starat, jako správný robot pracuje za vás. A to je super. Můžete se věnovat něčemu jinému než úklidu a tento spolehlivý přístroj si udělá svou práci pěkně sám. Ovládání je jednoduché, během chvilky pochopíte, jak vysavač funguje a nastavíte si ho, jak potřebujete.  Za mě má tedy jedničku!

Největším benefitem tohoto vysavače je vysoký sací výkon

Robotický vysavač Samsung Powerbot VR9000 předznamenává novou éru úklidu díky skutečnému sacímu výkonu.

Jednou z největších výhod, které Samsung spotřebitelům prostřednictvím vysavače Powerbot VR9000 nabízí, je vynikající sací výkon, který je při vysávání stěžejním kritériem.

Powerbot VR9000

Vyznačuje se třemi klíčovými funkcemi:

  1. Inteligentní technologie Digital Inverter vytváří sací výkon, který je až 60krát vyšší než u běžných robotických vysavačů. Na technologii Digital Inverter poskytuje společnost Samsung záruku 10 let.
  2. Větší bubnový kartáč má mnohem širší záběr. Powerbot VR9000 nepoužívá boční kartáče, takže je málo pravděpodobné, že by se do něj zamotaly kabely nebo vlákna koberce.
  3. Díky revoluční technologii CycloneForce si Powerbot VR9000 udrží vysoký sací výkon po dlouhou dobu. Vytváří silnou odstředivou sílu vířící prachové částice ve vnitřní komoře, čímž dochází k oddělení nečistot a prachu ze vzduchu, které se následně usazují ve vnější komoře nádoby na prach. Filtr ve vysavači Powerbot VR9000 tedy zůstává delší dobu čistý a brání ucpání vysavače.

Čtěte naše články:

Více na http://www.samsung.com/cz/home

Reklama