Téma imunity a její posílení je pro mě osobní. Často mám v zimě virózy, které mě limitují. Proto jsem jim v letošním roce vyhlásila boj. Jediné, k čemu jsem se nedostala je otužování, ale někde v budoucnu si myslím, že se posunu i tam.

V listopadu jsem díky krevnímu testu zjistila, že mám velmi nízkou hladinu vitamínu D. Psala jsem o tom v tomto článku ZDE. I když jsem si myslela, že mám dostatek pestré stravy, sportuji hodně venku, tak moje tělo má velmi nízkou hladinu tolik pro imunitu důležitého vitamínu D. Takže jsem ho začala pravidelně brát. Plánuji si to nechat v létě zkontrolovat, tato krevní vyšetření jsou velmi jednoduchá a nejsou finančně závratná.

6401c361a02cdobrazek.jpg
Foto: Klára Křížová

Co ale dál, vím, že je dobré si vybrat kvalitní doplněk stravy, ve kterém jsou kombinované různé látky, vitamíny a minerály, které tělu napomůžou k obranyschopnosti. Dostal se ke mně extra silný rostlinný imunokomplex s enzymy na podporu imunity, takže jsem neváhala a začala s užíváním. Profi Imuno+Enzym, doplněk stravy, je určen pro podporu imunity a odolnosti při zvýšené zátěži, kdy je potřeba podpořit rychlejší návrat do běžného aktivního života například v období náročných na imunitu. Výjimečné komplexní složení, které tvoří kombinace osvědčených přírodních extraktů na imunitu a komplex oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice (hlíva ústřičná, echinacea, betaglukany, ženšen, kurkumin, vitamín C, echinacea, zinek aj.)

6401c2873cc25obrazek.jpg

Složení mě nadchlo, takže jsem do Profi Imuno+Enzymu vložila svou důvěru. Protože vím, že jde o český produkt a znám výrobce (přípravek byl vyvinut s odborníky v ČR a má garantované certifikované složení obsažených látek) nečekala jsem, že budu zklamaná. Naopak, beru tento přípravek už více jak měsíc a jsem velmi spokojená. Zatím žádná rýma, kašel, mám spousty energie, a i když se kolem mě ploužili chudáci mí blízcí s nachlazením a kašlem, nic jsem „nechytla“. Takže mám radost, protože běhám pravidelně venku, i když je zima a také dost cvičím, mé tělo je neustále v nějaké zátěži.

V balení Profi Imuno+Enzym jsou dva druhy tablet, které se berou ráno nebo večer. Já jsem si z toho udělala příjemný „imunitní“ rituál a snažím se opravdu pravidelně užívat. V první dóze IMUNO jsou tobolky s osvědčenými přírodními extrakty na imunitu a ve druhé dóze ENZYM jsou tablety s enzymy a rutinem.

6401c3a500fd3blobid0.jpg
Foto: Klára Křížová

Musím uznat, že tato jedinečná kombinace doplňku stravy se velmi povedla a já se cítím velmi dobře a s tím vším co dělám – hodně sportuji, mám fyzickou zátěž, hodně práce a málo odpočinku jsem zatím fit a virózy a se mi vyhýbají. Mám dobrou kondici a cítím se posílená.

Pokud vás moje inspirace zaujala, pak se podívejte přímo na stránky produktu Profi Imuno+Enzym, kde si jej můžete koupit. Navíc produkt najdete v lékárnách Dr.Max a v BENU.