Vypadají úžasně a přirozeně, ale nejsou vhodné pro každého - některým z vás možná vyřeší problém, jak vypadat stále dobře i bez očního make-upu.

V salonu Christina můžete dokonce spojit aplikaci či doplnění řas s masážemi nejrůznějších druhů, a k tomu i s kosmetickým ošetřením. Já sice svým klientkám tvrdím, že návštěva kosmetičky nenahrazuje v žádném případě každodenní péči o pleť, ale taková masáž obličeje, krku a dekoltu bezesporu k omlazení přispěje a hlavně je nesmírně příjemná a relaxační.

řasy

ilustrační foto

Najít tu správnou masérku, která by Vám seděla a navíc ještě uměla zázraky, není úplně snadné, zvláště když trpíte neustále bolestmi zad a skutečně ji potřebujete. Já ji našla. Není vůbec drahá, je mladá, nesmírně sympatická a moc si rozumíme. Když jsem k ní přišla na zeštíhlující masáž, vysvětlila mi, že není vzhledem k mým křečovým žilám vhodná, a provedla mi jiný typ masáže, který mě nadchl a hlavně mi pomohl. Profesionálka, jak má být, a to já oceňuju. Když jsem se dozvěděla, že provádí též prodloužení řas, řekla jsem si, že to vyzkouším. Jedna moje klientka si nechává prodlužovat řasy už několik let a velmi si to pochvaluje. Myslela jsem hlavně na blížící se dovolenou, kterou z části strávím venezuelském pralese. Nepředpokládám, že u indiánů budu mít ideální možnosti provádět svůj obligátní make-up a navíc nechci vedle o 20 let mladšího partnera vypadat jako jejich nebo jeho babička. :)

Samotný úkon trval hodinu a půl - ovšem já měla pocit, že třikrát méně, protože jsme si při něm perfektně popovídaly. Dá se říct, že aplikace je v podstatě příjemná, že nic zvláštího necítíte, max. lehký tlak na řasy, který zmizí, když vám odbornice vyndá zpod spodních víček chrániče. Martina mě poučila, že přihlíží k typu a věku klientky, aby řasy vypadaly přirozeně (což často jiné odbornice nezvládají). Takže jsem se uklidnila - měla jsem strach, že k mému věku se typ „mrkací panna“ moc nehodí. Výsledek mě opravdu nadchnul: nikdo nepozná (a skutečně nepoznal - ani klientky, které mě bedlivě sledují), že mám řasy nastavené. A každé ráno jsem se probouzela „krásná“ i bez řasenky. Tu jsem už při líčení nepoužívala vůbec. Bohužel řasy začaly velmi brzy padat.

K tomu Martina Srpová, majitelka salonu Christine, říká:
Metoda prodlužování a lepení kvalitní umělé řasy na řasu klientky zaručuje dlouhodobý výsledek - není problém styk s vodou. Řasy aplikuji i své téměř 70leté tchyni a vydrží jí velmi dlouho, až 5 neděl. Snášenlivost a trvanlivost je velmi individuální. Proč se prodlužování někdy neosvědčí?
1. Některé tělo přijme cizí předmět přirozeně, některé se brání, to může být jeden důvod, proč řasy začnou předčasně odpadávat.
2. Další důvod je každodenní kompletní líčení, resp. zvláště důkladné odličování. Tedy naprosto ideální pro ženy, které si oči nelíčí.
3. Velmi záleží na síle a kvalitě původních řas - pokud jsou slaboučké, umělé řasy drží hůř.

Ani jeden z důvodů nehrál v můj prospěch, a proto jsem dělala parádu přibližně jen do Silvestra.

Takže jsem měla místo prodloužení řas raději jít tancovat na prodlouženou, nebo si nechat prodloužit vlasy, které se na rozdíl od řas a nehtů neustále pyšní dobrou kvalitou a sílou. Nicméně člověk má vyzkoušet všechno - třeba proto, aby předal zkušenosti dál. Navíc jsem vizážistka a mohu svým klientkám dle výše uvedených kritérií prodlužování buď doporučit, či vymluvit.

Já osobně už se nemohu dočkat, až se vrátím z dovolené a vyzkouším naprostou novinku, kterou chystá Martina ve svém salonu na jaro: masáž břicha k odstranění tukových polštářků. Určitě vám o tom opět poreferuji!

Pokud jste z Prahy a okolí a chtěli byste některou ze služeb sympatické Martiny vyzkoušet, všechno, co poskytuje, najdete zde: www.salonchristina.cz. Nechybí ani reference klientek.