Mám velmi dobrou zkušenost s aplikací botulotoxinu. Proto jsem neváhala a hned své rozhodnutí realizovala. Zas je čas jít na ošetření. Objednala jsem se proto do MEDICOM Clinic, sítě klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie, na ošetření botulotoxinem. I když čas se nezastaví a vrásek bude přibývat, je možné tento proces alespoň pozastavit, a pak se cítit lépe. Přesně takový pocit mi ošetření botulotoxinem přináší. Navíc zároveň působí jako skvělá prevence pro oddálení tvorby vrásek i pro zpomalení jejich dalšího prohlubování. Prostě a jednoduše – miluji ten pocit, když se čelo rozjasní a vypne.

Korektivní dermatoložka MUDr. Iva Obstová z MEDICOM Clinic, mi zkušeně a jemně aplikovala botulotoxin do čela, do vrásky nad kořenem nosu, a nakonec i malé množství do oblasti nad horním rtem, kde se mi poslední dobou také začaly vytvářet drobounké svislé vrásky. Vše bylo jednoduché, rychlé a až na malé vpichy jsem necítila nic. Během několika málo minut bylo hotovo a já jsem odcházela spokojená a natěšená na to, jak budu vypadat.
5ae1ca761fef4obrazek.png

Přirozený vzhled

Výsledek ošetření jsem na sobě viděla už po prvních dvou dnech a podle zkušenosti a očekávání bylo vše skvělé. Čelo i horní ret mám skoro bez vrásek, přitom můj obličej působí přirozeně. Proto se vracím do MEDICOM Clinic, na výsledku přirozenosti si na této klinice dost zakládají.

S paní doktorkou jsme se domluvily, že kdyby mi výsledek přišel málo patrný, můžu se jí po 1–2 týdnech přijít ukázat, a ještě mé čelo a oblast nad horním rtem botulotoxinem doošetříme. Za takový přístup jsem ráda.
5ae1caa8dc280obrazek.png

Dobrý pocit

Po několika dnech, kdy se látka vstřebala a já mohla v zrcadle sledovat působení botulotoxinu, jsem spokojená. Navíc jsem ráda, že jsem ošetření neodkládala a můžu se už teď těšit z výsledku.

Pokud tedy i vás trápí vrásky kolem očí, na čele, nad kořenem nosu nebo horním rtem, vyzkoušejte omlazení botulotoxinem. Efekt ošetření je sice časově omezený, mám zkušenost, že vydrží okolo půl roku – nicméně potom si jej přece bez problémů můžete zopakovat, stejně jako já.

Jak látka botulotoxin v kůži pracuje?

Botulotoxin dočasně přeruší nervové spojení v mimických svalech. Svaly tedy pojednou nedostávají signál ke stažení a odpočívají. Vrásky se tím pádem ani nemají, jak vytvářet, proto se můžete aplikací botulotoxinu vlastně i odnaučit nevědomému mračení. Dočasně přerušené nervosvalové spojení se však po několika měsících obnoví. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle se však jedná o dobu 3–6 měsíců.

Více informací o aplikaci této látky najdete přímo na webových stránkách kliniky MEDICOM Clinic, kde nabízejí širokou škálu dalších ošetření z pole estetické medicíny, laserové dermatologie a plastické chirurgie.

A můj další tip na ošetření, které jsme s redakcí a čtenářkami v MEDICOM Clinic doslova na vlastní kůži testovali?

Přečtěte si naše články:

Reklama