5a72df563eb99obrazek.jpgRáda testuji kosmetické přípravky. Poslední dobou jsem si oblíbila suché oleje, které dobře hydratují mou pokožku, kterou mám sušší. Večer nejdu spát, pokud na pleť nenanesu nějaký vyživovací mastnější přípravek. ageLOC® Tru Face® Essence Ultra od Nu Skin je ve formě olejové báze, která je uchována v plastových kapsličkách. K použití stačí jedna kapsle na den. Já ji používám večer, po odlíčení. Jde velmi jednoduše otevřít, vymačkat obsah oleje do dlaně a obsah nanést prsty na obličej. Krásně se vpije do pokožky, nezanechává pocit mastnoty. Vstřebá se velmi rychle.  Mám s ním velmi dobrou zkušenost a mohu doporučit.
  
ageLOC® Tru Face® Essence Ultra 

5a72df677be93obrazek.jpgPomůže získat mladistvěji vypadající pleť. Tyto jedinečně vytvořené kapsle obsahující Ethocyn a   ageLOC® revoluční anti-aging vědeckou technologii, která se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí, jako je ztráta pevnosti pokožky.
 
- ageLOC se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí, abyste si mohli užívat pevné pokožky.
- Disponuje silou Ethocynu, u nějž je klinicky prokázáno, že napomáhá podporovat klíčové prvky zodpovědné za pružnost pleti.
- Pomáhá tvarovat a zpevňovat pokožku pro dosáhnutí mladistvěji vypadajícího vzhledu.
- Zvyšuje odolnost v okolí očí, krku, brady, úst a sanice.
- Napomáhá chránit pokožku před oxidativním stresem.

Více informací naleznete zde.