Moc ráda jsem vyzkoušela a otestovala spolu s kolegyní Helenou novou řadu od oblíbené značky Fiskars. Jedná se totiž o lehké nářadí z řady Light™, které je určeno ženám. Musím říci, že mě tohle nářadí zaujalo, už když jsem kupovala zavlažovací buben od stejné značky. Nejen, že nářadí je krásně lehké a dobře se s ním manipuluje, ale také svým vzhledem vám přinese pohodu a eleganci do vaší zahrady.

Nová krásná řada Light™ nabízí výběr odlehčeného nářadí pro pěstování, kultivování, hrabání a další úkoly na zahradě. Najdete ji v regálech Fiskars v hobbymarketech a zahradnických centrech a poznáte ji velmi snadno podle bíločerného designu.

Jak se nám líbí?
fis1.jpg
Foto: Klára Křížová

Co jsme obě uvítaly, byl odlehčený rýč. Některé nářadí použijete na zahradě jen občas, ale rýč je dobré mít po ruce vždy. Nejen, když chcete někde odkrýt hlívu, něco přesadit, ale také pro podrytí přerostlých plevelů. Obě jsme se shodly, že černobílý rýč Light™ Fiskars je super. Je menší a velmi lehký. Při tom ale pevný a spolehlivý. Potřebovala jsem zrýt starý trávník, vybrat drny a zkypřit zeminu. S tímto rýčem to byla hračka. Snadná práce, byla radost s ním pracovat. Helena potřebovala upravit lemy chodníčků a vyrýt nechtěné plevely, na které nestačí malá lopatka. S novým rýčem byla velmi spokojená.

Druhým testovaným nářadím, které se také často používáme byly zahradnické nůžky. Jsou jako dělané pro menší ruku, hezky odlehčené a snadno reagující na stisk. Neustále stříháme nějaké větvě, zbytnělé stonky nebo drobné větvičky vybočující ze živého plotu, na které je zbytečné vytahovat křovinořez.
fis2.jpg
Foto: Klára Křížová

Myslíme, že se tato řada, určená ženám opravdu povedla. My jsme jí rozhodně ocenily! Určitě se ještě podíváme po dalších pomocnících jako jsou hrábě, nůžky na trávu a motyčka.

Celý sortiment najdete na této stránce. Nová krásná řada Light™ se vám bude velmi líbit, vypadá elegantně a je s ní radost pracovat.
test.jpgobrazek.png
Fiskars řada Light™

Nejen že je řada nástrojů Light™ ideální pro odstraňování plevelů, přemísťování půdy, vytváření úzkých brázd pro výsadbu semen a cibulovin a dokonce i pro sklizeň okopanin, ale také se pyšní elegantním bílo-černým designem a dalšími praktickými vlastnostmi.

  • Lehká oválná hliníková násada
  • Plastový potah z materiálu SoftGrip™ neklouže, umožňuje příjemné držení a chrání ruce před chladem
  • Otvor pro snadné skladování
  • Optimální povrchová struktura tlumí rázy a zajišťuje bezpečné uchopení

Naše články: 

Více na FISKARS.CZ
60a4cea5d1c68obrazek.png

Reklama