Produkty testovalo 10 čtenářek, které řešily nedokonalosti pleti jako jsou černé tečky, pupínky nebo mastnější stav pleti. Testování proběhlo ve dvou fázích. Zajímalo nás, jaké změny testerky uvidí na své pleti po sedmi dnech a pak po čtyřech týdnech používání testovaných produktů. Zda ji shledají skutečně čistější. A zda nám mohou potvrdit, že jsme jim díky našemu projektu pomohli najít produkty, díky kterým bude jejich denní rutina skutečně účinná. 

Jedním z testovaných produktů byl Noční exfoliátor DERMA SKIN CLEAR. Co tento produkt dokáže?

643d30212accaobrazek.jpg

  • Viditelně redukuje nedokonalosti pleti a předchází jejich opětovnému výskytu.
  • Složení je obohacené o 8% kyselinu glykolovou, salicylovou a niacinamid.
  • Podporuje přirozený proces obnovy pleti.
  • Čistější a jemnější pleť můžete pozorovat už po 7 dnech.
  • Složení je veganské, antibakteriální a klinicky testováno.

Za účinky exfoliátoru stojí složení, které kombinuje benefity AHA a BHA kyselin s niacinamidem, díky němuž je pleť viditelně čistší a hladší již po 7 dnech. Noční exfoliátor DERMA SKIN CLEAR se používá velice jednoduše. Naneste jej večer na dobře vyčištěnou pleť a nechte působit.

Jak hodnotí Noční exfoliátor DERMA SKIN CLEAR naše čtenářky?
Z výsledků naší sedmidenní výzvy vyplývá, že jsou všechny testerky spokojeny. Potvrdily, že už po sedmidenním používání všech tří produktů zaznamenaly viditelné pozitivní změny.

643d31254124fobrazek.jpg

643d308df27b2obrazek.jpgPřekvapilo mně, že skutečně po pár dnech byla pleť krásná jemná a vyhlazená, vypadla svěží, a to jistě ocení každá žena. Ocenila jsem, že exfoliátor snadno aplikoval, neštípal a nezpůsobil zarudnutí mé citlivé pleti. Kladné body též připisuji za veganské složení. Za mně jednoznačně doporučuji.

643d309059f07obrazek.jpgPleť je čistější, hladší a netvoří se další pupínky.

643d3093ead11obrazek.jpgÚžasný produkt, který doporučuji všem čtenářkám.

643d30968b7b8obrazek.jpgPříjemná vůně, jednoznačně jsem cítila luxusní péči této značky.

643d3098dfce5obrazek.jpgNanášela jsem na vyčištěnou pleť večer, vysoce koncentrované složení, viditelně redukuje nedokonalost pleti, zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Neoplachuji, nevysušuje pleť. Vřele doporučuji.

643d309b52495obrazek.jpgMyslím, že tento krém je skvělý. Jsem s ním spokojená.

643d309dd7a99obrazek.jpgNoční exfoliátor mi vyhovoval, neoplachuje se. Nevysušuje pleť, čistí a sjednocuje póry, obnovuje buňky pokožky, pleť působí obnoveně a je pružnější a jemnější, viditelně za pouhých 7 dní redukuje nedokonalost pleti. Vřele doporučuji vyzkoušet.

643d30a03d633obrazek.jpgTento výrobek byl pro mě nejlepší ze všech. Pleť byla ráno krásně jemná a hladká. Za mě úplně top.

643d30a2b5485obrazek.jpgByl velice lehký a příjemný na pleti, nechala jsem přes noc a ráno jsem měla ještě pleť hydratovanou (cítila jsem produkt).

Děkujeme čtenářkám za jejich zkušenost a jsme rády, že všechny reakce jsou pozitivní. Testerky potvrzují kvalitu a působení Nočního exfoliátoru DERMA SKIN CLEAR od značky Nivea. Noční exfoliátor viditelně redukuje pupínky, černé tečky a další nedokonalosti pleti.

Jaké další produkty z řady NIVEA DERMA Skin Clear oslovené čtenářky testovaly?

Recenze na další produkty z testované řady Derma Skin Clear od značky Nivea si můžete přečíst v dalších článcích.

643d305107000obrazek.jpg

Naše články: