Co naše čtenářky testovaly?

Kečup HELLO si letos nově můžete koupit v inovativním a praktickém balení kapsičky 200 g - obsahuje 165 g rajčat na 100 g kečupu a je sterilován, tedy neobsahuje žádné konzervační látky! Můžete si vybrat ze dvou variant – ostrý a jemný kečup.

Porce je ideální na výlety, praktické balení můžete využít při grilování, nebo když si u táboráku budete opékat buřty nebo klobásky. Určitě se neztratí v kuchyni na chatě, můžete si ho přibalit na dovolenou. Malé 200 g balení s praktickým uzávěrem se ale určitě hodí i těm, pro koho je velké balení 500 ml zbytečně velké. Oceňujeme, že kečupy HELLO jsou vyrobeny z kvalitních surovin a neobsahuje žádné konzervační látky. Myslíme, že se stanou jedním z hitů letošní grilovací sezóny. Kečupy HELLO jsou k dostání v obchodech COOP, ENAPO, BALA* . Více o kečupech HELLO najdete na této stránce.

Jak kečupy HELLO obstály u čtenářek našeho magazínu?

Kečupy mají výbornou chuť a vyzkoušeli jsme je jak ke grilovanému masu a špekáčkám, tak ke hranolkům. Jen se po nich zaprášilo. Jsou vhodné třeba na výlety.
Jiřina M.

HELLO kečup jemný mi připoměl rajskou omáčku, byl takový příjemně nasládlý, což uvítaly hlavně děti. Je vhodný k hranolkám, k masu a ke špekáčkům opečeným na ohni. Kečup ostrý není tak ostrý, jak jsem čekala, ale chuť také velmi dobrá. Obal s uzávěrem je praktický, kečup se z něj dobře vytlačí a nehrozí, že by se rozbil.
Anna H.

Kečup má jemnou konzistenci, líbí se mi, že je bez chemie a konzervantů. Je praktický díky svému novému obalu. Více upřednostňuji kečup v jemné variantě, protože ostrá jídla mi nedělají dobře. Celkové hodnotím jako velmi dobrý nápad.
Kristýna P.

Kečupy jsou výborné. Jsou opravdu cítit po rajčatech - ne jako některé, kde cítíte pouze nasládlou chuť. Navíc mi vyhovuje praktické balení na cesty. A co je svělé, že neobsahují žádné konzervanty. Přes léto na grilování kečup hodně používáme k masu, klobásám i na přípravu různých dipů. Určitě je budu kupovovat.
Hana J.

Moje děti minují kečupy, zřejmě to mají po mě. Chtějí ho téměř ke každému jídlu. To, že jsou bez chemie je určitě plus. Nejradši jej máme k americkým bramborám a nebo k vepřovému stejku. Toto praktické malé balení se hodí do každého batůžku na cesty. Nový obal je výborný nápad. U kečupu v plastu často zůstane zbytek uvnitř a nejde vymáčknout. U kečupu Hello jde snadno dát na talíř potřebné množství a vymáčknout téměř beze zbytku. Super i na cesty, protože nehrozí rozbití, či prasknutí.
Ivona N.

Více o kečupech HELLO najdete ZDE

* Maloobchodní síť BALA je první nezávislá (franchízová) maloobchodní síť v ČR, působící v potravinářském oboru. Síť BALA sdružuje více než 1000 kmenových členů po celé ČR a v současnosti funguje na českém trhu už více než jedenáct let. Maloobchodní síť BALA je jednou z největších národních maloobchodních sítí s ryze českým kapitálem.

Reklama