Tak jako Sněhurka měla svých sedm trpaslíků, i já mám oblíbené kamarády, kteří mi den co den jsou po ruce. Jsou to moji kosmetičtí parťáci, jež mi napomáhají při nekončícím boji za krásnější tvář a pokožku. Ráda bych vám sedmičlennou partu představila a hlavně doporučila.

X-20170104150111156.jpg

  • Rtěnka Liquid Suede, NYX, 219 Kč – Ve svém arzenálu mám spoustu rtěnek, lesků a balzámu. Značku NYX jsem poznala ale až nedávno. To díky kolegyni Kristíně, která je těmito výrobky posedlá. Dala mi vyzkoušet matnou tekutou rtěnku tmavě červená barvy a já se zamilovala. Odstín je naprosto fantastický, konzistence příjemná, snadno se nanáší a zasychá do nádherného matného finiše. Velké plus je to, že vydrží opravdu dlouho. Jen u této barvy jsem nezůstala, mám další dva odstíny, ale tenhle u mě stejně vyhrává.
  • Nivea Care, 63 Kč – Hloubková výživa bez pocitu mastnoty? Pro mě donedávna nepředstavitelné. Každý večer se po koupeli mažu a většinou jsem s každým tělovým mlékem byla nespokojená. Jediné, co mi vyhovovalo, byl kokosový bio olej. Poté, co jsem vyzkoušela „niveáckou“ novinku, ihned jsem věděla, že přesně tohle jsem hledala. Základem zcela nové pečující emulze jsou jemné vosky. Lépe řečeno unikátní složení krému spočívá v lehké gelové textuře na bázi vody s obsahem miniaturních kapiček výživných hydrovosků. Po kontaktu s pokožkou jemné krystalky vosků okamžitě roztají. Na pokožce vytvoří hladký film, který se rychle vstřebá, aniž by na ní zanechal jakýkoli pocit mastnoty.
  • Růž Wine & Chocolate Collection, Bobbi Brown, 1470 Kč – Bronzery jsou pro někoho výsadou pouze v létě, já je používám celoročně. Bobbi Brown je pro mě tím pravým pro jakoukoli sezónu. Je v ideálních barvách, které korespondují s každým typem pokožkou. Navíc se mi líbí zlaté luxusní balení.

Mohlo by vás zajímat:

  • Kristina z MysticLipstick: Velký test matných červených rtěnek
  • Balzám na rty, EOS, 169 Kč – Balzám na rty, který je pro mě číslem jedna. Nejenže má originální obal, má z 95 % bio složení a skvěle chutná. Člověk má pocit, že ho musí sníst. Rozhodně ho doporučuji těm, které se vyžívají v polibcích se svou drahou polovičkou. Budete jeho sladkou laskonkou :-). Vybírat můžete z různých variant, já preferuji borůvku.
  • Remescar váčky a kruhy pod očima, 799 Kč – Nedostatek spánku se na pleti, zvláště pod očima, podepíše. Zkoušela jsem různé chladivé gely, krémy, ale vždy bez viditelného výsledku. Pak se mi dostala do ruky tato mála „zázračná“ tubička. Videím, která jsem k produktu viděla, jsem nevěřila, ale přesvědčila jsem se o opaku. I malé množství, cca zrnko rýže, stačí k tomu, že jako mávnutím proutku zmizí neduhy pod očima. Remescar si mě získal. Nedokážu si bez něj svůj startovací rituál krásy představit.
  • Power Dose Vitamin C, Dr. Brandt, Sephora, 1990 Kč – Své pokožce se snažím dávat to nejlepší. Zvláště teď, kdy jsem na prahu třicítky, a pleť vyžaduje náročnější péči. Vitamínový booster chrání pokožku obličeje, krku a dekoltu před zrychleným stárnutím. Obsahuje nejvyšší koncentraci stabilního vitaminu C, kterou je pleť schopna vstřebat. Aplikuji každý večer a ráno pět kapek předtím, než použiji krém. Ihned vidíte, jak je pokožka projasněná a vyhlazená. Po pár týdnech používaní mizí i drobné vrásky.  
  • Chladivý balzám na nohy, Rituals, 290 Kč – Přiznám se, že kromě pedikúry jsem péči o dolní končetiny podceňovala. Řekla jsem si, že je ten nejvyšší čas začít používat krém na nohy. Zprvu mi vadilo, jak jsou chodidla mastná, ale za pár dní jsem si na pocit hebkých nohou tak zvykla, že nyní neusnu, když je nenamažu. Chladivý balzám na nohy je skvělý nejen ráno, kdy vás probere k životu, ale i večer, kdy jsou končetiny unavené. Navíc díky doteku zjistíte, že tuto část na těle perfektně hydratuje.

Čtěte také: