Kdo by nechtěl hladkou pleť, zdravé a lesklé vlasy, pevné nehty. Všechny tyto symboly ženské krásy mají společného původce – kolagen. Právě tato jedinečná bílkovina podporuje práci všech buněk tvořících lidské tkáně a je doslova elixírem krásy a mládí.

colla

Stárnutím se její obsah bohužel v našem těle snižuje a po čtyřicítce se netvoří téměř vůbec. Zbrzdit projevy stárnutí nám určitě pomůže kvalitní kosmetika a krémy, nicméně komplexní podporu celého těla, nejen pleti, obstarají právě výživové doplňky s kolagenem. Kolagen je zázračnou bílkovinou, která tvoří strukturu kostí, vazů, šlach, chrupavek, kloubů, pokožky, nehtů. Je doporučován napříč lékařskými obory, včetně kosmetické medicíny. Má celkově pozitivní vliv na lidský organismus, protože podporuje práci všech buněk tvořících lidské tkáně. Jakmile začne proces stárnutí, je to právě kolagen, kdo umí nežádoucí průběh ochabování pokožky, zhoršení kvality nehtů, ale také vznik vrásek či celulitidy zpomalit, mnohdy i zastavit.

Protože mi je více jak 40 let, žiju aktivně a sporuji, věděla jsem, že je to přípravek přímo pro mě!

Proto jsem byla ráda, když jsem mohla vyzkoušet novinku - Inca Collagen, obsahující mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější lidskému, takže s ním naše tělo pracuje jako s vlastním a nejefektivněji ho vstřebá.

Důležité pro mne bylo i to, že Inca Collagen se vyrábí šetrnou studenou technologií z mořských ryb, aby byla zachována jeho biologická hodnota, proto se mu také říká „živý“ kolagen. Dle odborníků je několikanásobně účinnější než běžné kolagenové přípravky.

Jak se užívá? S tím jsem neměla nejmenší problém! Inca Collagen je ve formě sypkého prášku, který se rozpouští ve vodě a pije, protože právě tato konzistence je jedinou, při které zůstane zachována bio-aktivita kolagenu. Je to tedy úplně snadné. Měsíční kúra Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka.

Jaké mám po měsíční kůře pocity? Rozhodně dobré! Vlasy nevypadají unaveně a nehty se mi zpevnily. Mám dobrý pocit z toho, že moje svaly a klouby dostávají, co potřebují, sportuji a často bývám unavená. Jak stárnu, je nutností myslet na to, aby bylo tělo v pohodě a já mu dodala potřebné vitamíny a další látky. Inca Collagen  mi tedy velmi vyhovoval, myslím, že si za čas koupím další kúru. Jedna dávka denně v podobě nápoje je snadné dávkování, já jsem si ji dávala hned ráno.

 

Inca Collagen

collagen

Jaké jsou kosmetické účinky kolagenu?

  • Intenzivní hloubková hydratace
  • Zvýšení elasticity pokožky
  • Vyhlazení drobných vrásek
  • Zpomalení stárnutí pokožky
  • Zesvětlení pigmentových skvrn
  • Účinná doplňková terapie při léčbě celulitidy
  • Vysoce účinný proti rozšířeným cévkám a striím
  • Regeneruje nehty a vlasy
  • Zlepšuje hojení pokožky při poraněních a popáleninách

 

Přípravek Inca Collagen je k dostání ve vybraných lékárnách a na webu www.incacollagen.cz za cenu 1.260 Kč za měsíční kúru.

Více na www.incacollagen.cz.

Čtěte také:

Reklama