Proto jsme na vaší kulinářské akci spolu se čtenářkami vyzkoušeli mop Ultramat Turbo od značky Vileda. Zajímalo nás, jak se s ním pracuje a co na něj říkají naše testerky. Vytírání je činnost, kterou musíme dělat často a pravidelně, proto je dobré spolehnout se na takový mop, který šetří čas a kvalitně vytírá.
5ef9f4fb0e415obrazek.png
Co na mop říkají testerky? Uvádíme některé z reakcí:

„Krásně vytírá a obsluha je jednoduchá“

„Líbí se mi, že se mopu nemusím dotýkat a že mycí návlek jde sundat a vyprat. Jinak ždímá dobře, nezanechává za sebou mokré stopy, dobře se s ním manipuluje“

„Kvalitní práce, Vileda je moje oblíbená značka.“

„Takový mop bych chtěla domů, můj starý už dosluhuje. Líbí se mi“

„Mám doma mop s třásněmi, které nemůžu vyprat, a podle toho už mop vypadá. Oceňuji, že tento plochý mop umožňuje sejmutí návleky a vyprání.“
5ef9f540d92c3obrazek.png

„Vytírá jednoduše a lehce, mohu tento mop doporučit ostatním“

„Je skvělý, doby, když jsem vytírala v ruce, jsou pravěk!“

Jak dopadlo testování? 100% spokojených testerek!

Mop Ultramat Turbo od značky Vileda testovalo celkem 10 testerek a všechny uvedly, že by si ho koupily. Jejich spokojenost byla na 100%. Pokud si tedy nějaký mop chcete pořídit, naším prověřeným tipem je mop Ultramat Turbo od značky Vileda.
5ef9f5161d8c5obrazek.png

Jaký je mop Ultramat Turbo od značky Vileda?

Jedná se o plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem, jenž vám jednoduše a efektivně díky rotačnímu systému vyždímá mop bez jakékoli námahy. Navíc díky unikátnímu tvaru ždímače zabraňuje vystříknutí vody.

Mycí návlek na mop se velice jednoduše připíná pomocí druků. Je vyroben ze dvou druhů vláken, které odstraňují nečistoty a perfektně čistí podlahu. Mikroaktivní vlákna zaručí, že z podlahy jedním tahem setřete mastnotu i šmouhy, abrazivní vlákna pak odstraní i zaschlé nečistoty. Navíc mikrovlákna odstraní více než 99% baktérii z povrchu jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a  bakterie odstraní pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii. A díky obdélníkovému tvaru se snadno dostanete i do běžně těžko dostupných koutků.

Mycí návlek je vyroben z recyklovatelných materiálů a dá se prát i v pračce. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a díky teleskopické tyči s volitelnou délkou, můžete do úklidu zapojit i děti. Díky 180° úhlu hlavice mopu se snadno dostanete i do takových míst, jako je prostor pod nábytkem či postelí.
5ef9f5739ca35obrazek.png

Plochý mop Ultramat Turbo od Viledy zakoupíte od 999 Kč.
5ef9f5884787eobrazek.pngVíce informací najdete na stránkách Shop.vileda.cz
5ef9f59d03186obrazek.png

Náš článek:
Blýskněte se doma se zářivě lesklou podlahou

Reklama