Oslovili jsme osm testerek, které s námi testovaly produkty Pilot a zaměřily se zejména gumovací pera Pilot FriXion Ball. Jaké jsou jejich recenze? Přečtěte si vyjádření prvních pěti testere, maminek dětí, které používají psací pomůcky.

6141dfa3c07adpen1.jpg

  • Testerka Jana: S pery Pilot píšou ve škole obě naše dcery. Vyhovuje jim, že se s nimi lehce píše, jsou lehká a díky gumovému kroužku je netlačí. Mě jako mamince vyhovuje, že se do nich dají kupovat náplně. Z testované sady holky hodně zaujaly fixy, líbí se jim, že se třpytí a mají krásné pastelové barvy a různé šířky hrotů. Hodně si vyhrály s černými propiskami, kterými kreslily obrysy a pak je bavilo po vybarvení obrázku obrysy vygumovat. Gumovací pera Pilot FriXion Ball hodnotíme velmi pozitivně a budeme si je kupovat, pokud bude v budoucnu potřeba. Děkujeme za testování.
  • Testerka Helena: Děkuji za možnost testování, moc se nám líbí gumovací pera Pilot FriXion Ball i to, v jakých barvách se dají koupit. Testování proběhlo velmi dobře, protože ve škole je neustále potřeba něco gumovat, aby v sešitech nebyly škrtance. Pero se dobře drží a má dcera si ho velmi oblíbila. Určitě ho můžu doporučit i ostatním maminkám. I další pomůcky od Pilot jsou super, rozhodně je všechny využíváme.
  • Testerka Tereza: Pomůcky od Pilot máme moc rádi. Moje dcera používá zvýrazňovače a gumovací pera. Má dvě, jedno v penále do školy a jedno doma pro psaní poznámek a domácích úkolů. Je dobře, že se s ním dá pohodlně a dobře gumovat, psaní pak díky tomu vypadá úhledně a dcera nemá stres, že musí škrtat. Myslím, že je to dobře vymyšlené pero, je lehké do ruky a dobře se s ním píše.
  • Testerka Hanka: Můj syn chodí do třetí třídy, testování od Pilot jsme uvítali. Moc se nám nyní na začátku školního roku hodilo. Gumovací pero Pilot FriXion Ball je velmi dobré, syn s ním rád píše a také rád gumuje, když se mu něco nepovede. To mi přijde důležité, je rád, že nepovedené písmenko nebo špatné i se dá jednoduše vygumovat a přepsat. Pomůcky Pilot nám doporučila i paní učitelka, jsme s nimi spokojení.
  • Testerka Gábina: Gumovací pero od Pilot u nás vyhrálo na plné čáře. Dcera si ho velmi oblíbila a celý testovací balíček, který nám došel poštou okamžitě použila. Naše hodnocení pera: Dobře se drží v ruce, prsty nejsou otlačené, úchop je velmi přirozený a dceru nebolí ruka. Možnost gumování je velmi pohodová a praktická, prostě co se nepovede, to se vygumuje a opraví. Také barvy, ve kterých se dají v obchodech pera koupit jsou velmi pestré. Myslím, že všechny psací pomůcky od Pilot jsou velmi povedené.

Základní výbava per Pilot FriXion by neměla chybět v penále vašeho školáka.
Gumovací pera Pilot FriXion Ball, se kterými už škrtance v sešitě nemají co dělat se líbí rodičům i dětem. Je skvělé, že jsou v nabídce v několika barevných variantách.

Revoluční termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, což potěší nejednoho školáka a studenta. Ergonomický tvar pera a příjemná gumová úchopová zóna zajistí komfortní psaní, náplň s jemným gelovým inkoustem se dá po vypsání snadno vyměnit.

6141dfb7149e0pen2.jpg

Náš tip: Ve výbavě starších školáků a studentů by neměl chybět stiskací roller Pilot FriXion Point Clicker, který rovněž pochází z rodiny gumovacích per. Inovativní high tech synergy hrot spojuje výhody tenkého jehličkového a klasického kónického hrotu. Zajistí krásně tenkou a čistou stopu a díky gelovému inkoustu neuvěřitelně hladce klouže po papíře. Pero se stiskacím mechanismem v elegantním černém designu nabízí hned osm trendy barev pro zápisky, poznámky či myšlenkové mapy. Navíc má výměnnou náplň, a je tak zároveň ekologické.

Používáte zvýrazňovače? S Pilot FriXion Light Natural Colors - novou generací zvýrazňovačů v krásných pastelových barvách si zamilujete. A když zvýrazníte něco, co nechcete, také to můžete jednoduše vygumovat. Pro zvýrazňovače neobvyklé barvy rovněž využijete při vytváření myšlenkových map nebo bullet journalu...

Reklama