Můžete ho mít stále při sobě, vejde se do kabelky nebo do kapsy. Případně pro domácí používání nebo do vašeho zaměstnání můžete využít větší balení v objemu 250 ml. Více najdete na www.nixx.cz

Něžný k rukám, silný proti virům
5f64a293175f0obrazek.png
NIXX FORTE je kvalitní dezinfekční gel účinný proti virům, včetně koronavirů, kvasinkám a bakteriím. Čistí ruce a eliminuje až 99,9% virů a bakterií bez použití mýdla. Příjemně voní, díky kvalitnímu složení nepáchne a ruce příliš nevysušuje. Přitom obsahuje víc než 70 % alkoholu a je skutečně účinný i proti odolným koronavirům. Určitě oceníte, že díky správnému poměru pomocných látek a koncentraci glycerinu Nixx Forte nelepí.

Jak gel dávkovat a použít?
5f64a2ac4f0f5obrazek.png
Je to jednoduché. Naneste gel (4 ml) do dlaně jedné ruky, důkladně rozetřete po obou rukách, rozetřete do sucha (dlaně, hřbety, jednotlivé prsty, meziprstí) neoplachujte.

NIXX FORTE dezinfekční gel na ruce si můžete vybrat ve dvou variantách, v objemu 250 ml s dávkovačem nebo NIXX FORTE dezinfekční gel na ruce 100 ml.

Více najdete na www.nixx.cz

POZOR doporučujeme:

Nyní skvělá akce na eshopu - zakupte 3 ks dezinfekčního gelu NIXX FORTE a ten nejlevnější máte za 1 Kč.

Vše najdete na stránkách Pethealthcare ZDE


Biocid. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
5f64a2c225896obrazek.png

Reklama