Určitě rádi fotíte všechno kolem sebe, jako já. Nejen své blízké a momentky všedního života, ale také oslavy, zajímavé události a to, jak se mění život kolem mne. Problémem dnešní doby je to, že fotek máme velké množství, ale máme je v telefonu, stažené v počítači či na paměťových zařízeních. Když si chceme fotky jen tak prohlížet nebo je ukázat někomu jinému, nejsou „po ruce“. Navíc, když je máme někde uložené, časem zapomeneme, co jsme vlastně kdy fotili. To už vůbec nechci připomínat životnost nosičů fotografií a to, že časem přestanou fungovat a fotky jsou v nenávratnu.

knihy

Já mám moc ráda pro uchování fotek nejen to, že si nechám někde ve fotolabu fyzicky udělat a dám si je do alba nebo jen tak do obálky a do šuplíku, ale dám si práci i vytvořením fotoknížky. Ta je totiž pro uchování fotek nejlepší. Navíc, když hezky zkombinujete vybrané fotky k nějakému tématu se speciální grafikou knížky, hotová knížka vypadá velmi profesionálně. Můžete ji mít kdykoliv po ruce a listovat v ní, vzpomínat, pochlubit se návštěvě a mít dobrý pocit, jak se vám to povedlo. Nemusíte v tom hledat nic složitého, fotoknížku zvládne každý. Je to velmi snadné, stačí to jen vyzkoušet.

Měla jsem nyní možnost vyzkoušet vytvoření knížky na www.24fotoprint.cz . Stáhla jsem si do počítače program ze stránek  www.24fotoprint.cz a rozhodla jsem se, jaké fotky vyberu do knížky. Podle toho jsem si pak vybrala předpřipravený dekor mé budoucí knížky. Mile mne překvapila nabídka možností, ze kterých si můžete vybrat. Takže, když si budete chtít udělat knížku s fotkami svých dětí – rozhodně se podívejte na tuto stránku a vyberte si podle toho, v jakém věku dítě je: 

Nejmenší děti

kniha

Menší děti

kniha

Větší děti

kniha

Jestliže si děláte knížku z dovolené, nabídka dekorů je zde.

kniha

Pro takové události, jako je svatba si můžete prohlédnout nabídku na této stránce.

kniha

Další možnosti najdete také zde.

kniha

Nic není nemožné! Pokud vám přednastavené knížky nevyhovují, můžete si udělat knížku podle svého!  Kniha je naprosto otevřená vaší fantazii – pustit se do ní můžete na tétostránce.

Takže – postup je jednoduchý. Stáhněte si program do počítače – nejdete ho na www.24fotoprint.cz . Vyberte si fotky, se kterými chcete pracovat. Zvolte si knížku, kterou chcete vytvořit – jednoduše na šířku, výšku, čtvercovou.. vše najdete v menu programu, který vás jednoduše navádí k postupu krok za krokem. Variabilita je velmi široká – můžete volit počet fotek na stránce, jejich vzhled, do stránky vkládat písmo… postupně tak plníte knížku a tvoříte ji tak, aby se vám líbila. Zase – nehledejte v tom nic složitého, vše je intuitivní a snadné.  Když je knížka hotová, ukončíte tvorbu a objednáte si ji. Pak už se jen těšíte, jak se vám hezky povedla.

Vyzkoušela jsem www.24fotoprint.cz a můžu vám to doporučit. Doufám, že jsem vám přinesla inspiraci, léto je plné zážitků a možností pro krásné fotky. Byla by škoda je mít v zapomnění uložené v počítači.

Mám fotoknížek doma už asi 10 a mám je moc ráda. Mají místo v mé knihovně a když mám na ně náladu, ráda si díky nim vybavuji místa a zážitky, které jsou v nich zachyceny.

Reklama