PA120573.jpg

Cappucino Caribbean Bee tak slavilo úspěch. Kombinace kvalitní kávy a dobrého rumu je známá a oblíbená souhra chutí. když se to protne ještě s medem a napěněným kokosovým mlékem, je tato kombinace chutí přímo dokonalá!

My vám rádi doporučíme recept, jak na to – vyzkoušejte ho doma, budete nadšení stejně jako my!

Cappucino Caribbean Bee

  • Ideálně do skleněného šálku velikosti cappuccina nalijte 3 cl rumu Brugal 1888.
  • Přidejte čajovou lžičku medu.
  • Přilijte espresso Costa Coffee.
  • Dolijte šálek napěněným kokosovým mlékem.
  • Ozdobte svitkem skořice.

PA120536.jpg

Jak Cappucino Caribbean Bee chutnalo našim testerkám? Přečtěte si naše recenze:

Klára
Celá ta kombinace medu, rumu, kávy, pěny z kokosového mléka je boží. Korunou je svitek skořice, který to celé provoní a dodá ještě závěrečnou chuť. Moc povedené, je to skvělý nápoj, který doslova zahřeje, a to hned prvním douškem! Za mě chuťový zážitek!

Marta:
Tohoto drinku jsem se trochu bála, protože rum patří k alkoholu, který zrovna nemusím. Docela mě tedy překvapilo, že v tomto kávovém nápoji byl docela fajn. Byla to příjemná chuť a ta vůně, to bylo něco. Díky spojení rumu s kávou a skořicí bych tento drink zařadila mezi lahodné zimní nápoje na zahřátí, které naladí na Vánoce.

PA120553.jpg

Veronika:
Párování kvalitní kávy a alkoholu si velmi ráda vyzkouším doma, bohužel jsem si jako řidič tyto drinky nemohla vychutnat na místě. Ochutnala jsem jen trochu a moc mi to chutnalo.

Hana:
To je parádní recept, harmonie chutí, velmi kvalitní rum a káva Costa Coffee – nemám vůbec co bych vytkla, naopak, velmi chválím kombinaci chutí. Jen se takových nápojů nedá vypít mnoho, protože dost stoupají do hlavy.

Vendy:
Rum s kávou je super základ velmi chutného receptu. Vůbec jsem si nedovedla představit kombinaci s našlehaným kokosovým mlékem a ono to k sobě krásně šlo! Rum Brugal 1888 je velmi dobrý, určitě mohu doporučit, vyzkoušely jsme si i párování tohoto super rumu s čokoládou a věřte mi, je to požitek!

PA120567.jpg

Kristýna:
Cappucino Caribbean Bee s rumem Brugal 1888 byl první kofeinový nápoj, který jsme měli možnost testovat. Díky rumu mě pěkně rozpálil a ta chuť mě doslova dostala. Za mě parádní drink! Trochu jsem se přenesla do předvánoční nálady, užila jsem si to.

Zuzana:
Tak tuto kávu s rumem a dalšími ingrediencemi jsme s testerkami pily jako první, takže nás povznesl do uvolněné nálady. Skvělý start bezva akce se zajímavými lidmi. Rum sice normálně moc nepiji, ale v tomto nápoji mě překvapila jeho jemná chuť a vůně.

Katka:
Velice zajímavý nápoj a netradiční spojení kávy a alkoholu. Moc mi v nápoji chutnala skořice, která mě již naladila na vánoční období, stejně tak rum. Neumím si ale moc představit, kdy bych si nápoj dávala, večer je na kávu za mě už pozdě a přes den zase nechci pít alkohol. Možná tedy výjimečně později odpoledne na chuť, která je bezpochyby zajímavá a nevšední. Myslím si, že se tento nápoj bude vyjímat na oslavách a večírcích. Drink ocení i ti, kterým nedělá dobře, nebo nechutná kravské mléko, jelikož v tom bylo obsaženo mléko kokosové.

635930d63e689costa.jpg

Jestli máte rádi horké nápoje s alkoholem, pak recept na Cappucino Caribbean Bee určitě vyzkoušejte. My jsme ho ochutnaly a určitě vám ho rádi doporučíme.

Naše články s recenzemi na jednotlivé testované kávové nápoje a recepty najdete ZDE
6359277231dc4obrazek.png