Reportáž z této akce jsme vydali v tomto článku:

Jak se testujícím líbil nový bezdrátový vysavač Electrolux Pure Q9 s UV technologií a jaké na něj napsali recenze?

615ad35de2afaobrazek.pngVšestranné využití, jak pro běžné vysávání, tak na zeď i postel. Snadná manipulace i čištění – jen sešlápnu tlačítko.

615ad36156742obrazek.pngTento vysavač je velmi lehký a tichý. Má praktické nástavce a skvělý 5stupňový filtrační systém odstraní až 99,9 % nežádoucích částic. Dají se s ním krásně vysát podlahy, matrace, křesla nebo sedačka.

lu1.jpg
Foto: Krumphanzl

615ad36492e11obrazek.pngJednoduché ovládání, snadná manipulace, díky filtrům vhodný pro alergiky, filtry jsou omyvatelné. Lehký a výkonný vysavač, který je vždy po ruce.

615ad36737094obrazek.pngJe to vysavač pro každodenní použití  . Stojí nabitý v koutě a je vždy po ruce. Líbí se mi design a to, jak se dá prakticky rozebrat na ruční vysavač. Například pro vysátí drobků na stole nebo díky šikovným nástavcům s ním vysaju matrace nebo sedačku. Filtry mají 5 stupňů a vychytají všechny nečistoty. Je lehký do ruky a dobře se s ním pracuje.

sasa.jpg
Foto: Krumphanzl

615ad36a61b06obrazek.pngVysavač je tichý, dobře se s ním manipuluje a snadno se nabíjí. Krásně vypadá, ale hlavně je funkční, má 5 filtrů, takže opravdu vysává,a také hlavici s UV světlem k likvidaci roztočů – skvělé na sedačku. Praktický je i způsob odstraňování vlasů z hlavice.

615ad36cd385dobrazek.pngVysavač splnil očekávání, je tichý a výkonný, perfektně vysaje povrchy včetně psího pelíšku. Oceňuji i snadné čištění rotačního kartáče. Doporučuji.

lu3.jpg
Foto: Krumphanzl

615ad36fcbc78obrazek.pngNaprostá spokojenost s tímto vysavačem. Je lehký, používám jej prakticky denně. Nikdy by mě nenapadlo, že s tyčovým vysavačem budu moci vyčistit postel, ale jde to úplně krásně. Doporučuji zejména pro ty, co mají doma vedle dětí i domácí mazlíčky. :-)

615ad3724deecobrazek.pngMěla jsem možnost vyzkoušet velmi šikovný tyčový vysavač, který je díky baterii velmi mobilní. Dobře zajede pod nábytek, má LED osvětlení hubice a je lehký do ruky. Má bohaté příslušenství, nástavce jsou velmi praktické. Nikde nepřekáží, dá se spolu s nabíjecí stanicí postavit někam do kouta. Líbí se mi design a to, že se dá jednoduše rozložit a využít jako ruční vysavač. Filtrace je kvalitní, stejně tak jako údržba. Není hlučný, což je příjemné. Skvělý je odstraňovač vlasů – vyčistí kartáč od namotaných vlasů a vláken jedním sešlápnutím pedálu.

kuk.jpg
Foto: Krumphanzl

615ad3752f615obrazek.pngMěla jsem možnost si vysavač vyzkoušet. Vyzdvihnout musím hlavně jeho snadné ovládání do všech stran. Zaujalo mě, že má hned několik filtrů a prach se tedy opravdu nešíří. Rozhodně bych takový šikovný spotřebič doma využila.

Zeptali jsme se odborníka, zástupce společnosti Electrolux, aby nám vysvětlil, jaké má testovaný bezdrátový vysavač Electrolux benefity. Za odpovědi děkujeme Renému Kubaníkovi, který byl s námi zároveň na naší akci a vše testerkám předvedl a vysvětlil.

615ad1009a94fobrazek.pngProč byste při výběru tyčových vysavačů zákazníkům doporučil testovaný tyčový vysavač od značky Electrolux?
Je to lehký a výkonný bezsáčkový vysavač 2v1 pro snadné vysávání, ruční jednotka je navržena pro maximální redukci hluku. Ideálně se hodí na průběžné uklízení, se kterým jednoduše udržíte vaši domácnost v perfektní čistotě každý den. Díky akumulátoru vydrží vysávat až 55 minut na jedno nabití a zvládne se postarat o plochu až 162 m2.

V čem je výjimečný?
Je snadno ovladatelný a skladný, proto ho máte okamžitě po ruce, kdykoli ho potřebujete.  Snad nejpraktičtější výhodou je jeho unikátní automatická funkce BrushRollCleanTM, která vyčistí kartáč od namotaných vlasů a vláken jedním sešlápnutím pedálu, a to i v případě, že je vysavač vypnutý.

Jaké má nástavce a filtry?
Vysavač obsahuje všechny praktické nástavce, se kterými dosáhnete i do nejzazších koutů, díky hubici s LED osvětlením si posvítí i na ten nejjemnější prach. Nástavce např. na pavučiny či nečistoty na zdi. Lehce se s ním uklidí např. i zaprášená knihovna. Nejvíce zaujme nová hubice, se kterou hloubkově vyčistíte nejen veškeré povrchy, ale i čalouněný nábytek a matrace. Speciální hubice BedProPower™ Plus s UV technologií si posvítí na veškeré bakterie, alergeny a nečistoty, které jsou jinak těžko dosažitelné. Účinná pětistupňová filtrace a uzavřený filtrační systém odstraní až 99,9 % částic velikosti 0,3 – 10 µm. To znamená, že vysaje dokonale i to, co nevidíte. Plný výkon si udrží po celé vysávání i s plnící se nádobou na prach.

Jak dlouho vydrží baterie nabitá při plném výkonu? Jak dlouho s ním můžeme vysávat, než bude nutné ho dát nabíjet? 
Vysavač zvládne pracovat až 55 minut. Čas nabíjení je 4 hodiny.

Pro jaké domácnosti je vhodný a pro jaké povrchy ho můžeme využít?
Vysavač je vhodný na jakýkoli povrch, využijete ho v každé domácnosti.

Jaká je údržba vysavače?
Údržba je velice jednoduchá, obsahuje omyvatelný výfukový pěnový filtr, i čištění kartáčového válečku v hubici je díky technologii BrushRollClean™ úžasně praktické – sešlápnutím tlačítka se odstraní všechny namotané vlasy a vlákna.

Kolik váží a jak se s ním pracuje – je lehký do ruky? 
Vysavač je velice lehký do ruky a snadno se s ním manipuluje.Váží 3,77 kg, ruční jednotka pouhých 0,8 kg.

Je skladný, dá se postavit někam, kde nepřekáží? 
Design vysavače umožňuje samostatné stání v nabíjecím stojánku, můžete ho tedy „zaparkovat“ prakticky kdekoli a mít ho ihned po ruce.

615ad1e99a564aa.jpg

Více najdete na těchto stránkách – nejen popis vysavače, ale také recenze jednotlivých testerek.

615ad119cb672obrazek.png

Reklama