Testovanou pračku, kombinovanou pračku se sušičkou i chladničku nyní navíc můžete pořídit výhodněji.

V rámci aktuální akce, která trvá až do 15. 12. 2021, získáte při nákupu vybraných modelů Bosch část peněz zpět.

Více informací najdete na: www.akce-bosch.cz

Reportáž z této akce jsme vydali v tomto článku:

Testujeme spotřebiče Bosch: Jak se dvaceti testerkám líbí sušička, pračka, kombinovaná pračka se sušičkou, myčka nádobí, chladnička a trouba?

Jak se testujícím líbila trouba HBG5780S6 a jaké na ní testerky napsaly recenze?

tr7.jpg
Foto: Michal Protivanský

618119fa8aeb7obrazek.pngMiluju pečení a proto mě zajímá, co trouba umí. Tady na té troubě oceňuju funkci AutoPilot, díky navoleným programům automaticky připraví pečené pokrmy. Ušetří to čas a vím, že kuře bude dobře propečené. Má snadné ovládání, přehledný displej a dva otočné knoflíky. Má moc pěkný design. Super je, že se dá vyčistit pyrolýzou (nemusím jí čistit, stačí zapnout číštění, trouba se zapne na 480 °C a vše se vyčistí vysokou teplotou). Při pečení a při vynadavání pekáče či hrnce ocením teleskopické výsuvy. Celkové je trouba cenově přijatelná a umí spoustu věcí.

618119fd3c55fobrazek.pngMoc šikovná trouba s jednoduchým ovládáním. Má automatické programy - AutoPilot30, každý druh pokrmu se podaří velmi dobře upéct díky nabídce 30 přednastavených automatických programů. Nabídka je velmi pestrá a ušetří čas. Trouba peče velmi dobře, pokud chcete, dá se propojit s telefonem přes internet. Má šikovné výsuvy a dobře se čistí pyrolýzou - velmi, velmi horkým vzduchem. Takže všechny nečistoty se vypálí a trouba je čistá.

tr1.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811a001bf28obrazek.pngVestavná pečící trouba Bosch předčila moje očekávání. Skvělá je hlavně skutečnost, že v ní mohu současně péct víc věcí. Klidně hlavní chod s dezertem a chutě a vůně se nepřenášejí. Má taky samočisticí funkci a velice snadno se ovládá i udržuje. Díky aplikaci si mohu vyhledat super chutné recepty a na troubě nastavit všechny parametry pro super výsledek. Minusem je trochu větší cena, ale stojí to za to.

61811a026c674obrazek.pngTrouba má funkci AutoPilot, která sama rozhodne jak upeče pokrm - nastaví teplotu a délku pečení, to je praktické. Trouba peče skvěle.
Praktické programy. Čištění pyrolýzou - velmi horkým vzduchem, kdy se všechny nečistoty úplně vypaří a vypálí.

tr2.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811a05ad208obrazek.pngAutomatický připraví pokrmy s programem AutoPilot
Rovnoměrné rozložení tepla, vše je perfektně propečené. Mohou se péct dva pokrmy najednou a má snadné ovládání. Údržba je také lehké díky čistícímu programu formou pyrolýzy – velmi horký vzduch vše zlikviduje, stačí pak troubu jen vytřít jemným hadříkem.

61811a0826736obrazek.pngSnadno se ovládá. Čištění je hračka díky pyrolýze. Funkce 3D horký vzduch je praktická, dá se upéct hlavní jídlo i zákusek najednou. Chválím i teleskopické výsuvy. Chválím i možnost propojení před wifi -  Home Connect, kde je spoustu zajímavých triků i receptů.

tr3.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811a0b276dbobrazek.pngNa troubě mě velice zaujala funkce automatického čištění pyrolýza, kdy se trouba bez chemických prostředků vyčistí pouze díky velmi vysoké teplotě a odpadá tak zdlouhavé ruční čištění.

61811a0d59570obrazek.pngJe to šikovná trouba. Má snadné ovládání a snadná je i údržba!!! Díky pyrolýze se vše automaticky vyčistí a vypálí nečistoty a mastnota. Má rychlý ohřev, lze péct více pokrmů najednou. Má super teleskopické výsuvy. AutoPilot s naprogramovanými programy (celkem 30) je zajímavá vychytávka.

61811a0f8cabfobrazek.pngVestavná pečící trouba Bosch má krásný vzhled, automatické čištění díky pyrolýze, program AutoPilot, který určí, jak dlouho má péct jaký pokrm, rovnoměrné 3D pečení. Doporučuji všem, kteří chtějí usnadnit život.

6193c46ed2ae1obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

61811a1261eb3obrazek.pngTrouba má jednoduché ovládání, krásný design, dvířka se tiše dovřou a má samočistící program, takže vnitřek je stále krásně čistý. Líbí se mi funkce AutoPilot, kdy má trouba k využití 30 přednastavených programů.

61811a14ad89cobrazek.pngTrouba se mi moc líbí, díky funkci AutoPilot je možné využít 30 přednastavených programů, takže ušetří čas. Čistění díky pyrolýze je super, protože odpadá namáhavé čištění ručně. Takto se vše vypálí a pak stačí vnitřek jen utřít hadříkem. Perfektní jsou teleskopické výsuvy, manipulace s horkým nádobím je bezpečná a pohodlná. Celkové to je TOP trouba.

61811a16ede9eobrazek.pngNadchlo mě čištění pyrolýzou, to jsem ještě neviděla. Nesnáším čištění trouby, protože mastnoty jsou zapečené a nejdou odstranit. Takto je to snadné a bez práce, pracuje horký vzduch. To vidím jako nejlepší benefit trouby, hned vedle kvalitního pečení. Je to pro mne důvod, proč si takovou troubu koupit.

618119ba77850hop.jpg
Foto: Michal Protivanský

Jaká je vestavná trouba HBG5780S6?

Vestavná trouba s funkcí AutoPilot: automaticky připraví dokonalé pokrmy. Drůbež, maso, ryby, dušená zelenina nebo zelenina: stačí pouze umístit pokrm do trouby a zvolit příslušný automatický program, nastavit hmotnost a stisknout „Start„.  AutoPilot určí druh ohřevu, teplotu i dobu trvání. Po ukončení procesu se trouba automaticky vypne.

617ffbb568fd2obrazek.png

3D horký vzduch: Rovnoměrné rozložení tepla pro dokonalé výsledky na jakékoli z úrovní nebo až na třech současně. Ventilátor rychle a rovnoměrně rozvádí teplo po celém vnitřním prostoru. V jedné troubě můžete také péct dva pokrmy zároveň, například lasagne a muffiny, aniž by se přitom smíchaly jejich vůně a chutě.

LCD displej: snadné ovládání díky přímému přístupu k dodatečným funkcím, doporučené teplotě a ostatním informacím.
Zápustné otočné voliče: zaručí velmi snadnou údržbu a čištění ovládacího panelu.

Pyrolýza: snadná údržba díky automatickému čištění. Ruční čištění trouby může být velmi únavné a časově náročné. Díky samočisticí funkci pyrolýza lze tento úkol jednou pro vždy vyškrtnout ze seznamu povinností. Aniž byste si zašpinili ruce nebo museli používat chemické čisticí prostředky. Jednoduše stiskněte tlačítko Start a trouba se v závislosti na znečištění zahřeje na maximální teplotu až 480 °C a spálí veškerý tuk nebo nečistoty na popel. Ten pak stačí vytřít hadříkem.

617ffbc838019obrazek.png

Manipulace s dvířky trouby je nyní mnohem pohodlnější: speciální tlumicí mechanismus zabraňuje prudkému zavření dveří trouby. Když na dvířka jemně zatlačíte, zastaví se těsně před zavřením a poté se velmi jemně a tiše dovřou. Tím je zaručena dlouhá životnost trouby i dvířek.

Inovativní teleskopické výsuvy: Klasické výsuvné systémy nabízejí maximálně tři pozice teleskopických výsuvů. Bosch ale nabízí i inovativní teleskopické výsuvy, které můžete umísit libovolně do jakékoliv úrovně, včetně té nejvyšší, určené pro grilování. Nasazení výsuvného systému ClipRail je velice snadné, stačí ho “nacvaknout" do požadované úrovně závěsných roštů.

Home Connect: Nejlepší kuchaři znají ty nejlepší triky. S Home Connect se může stát profíkem každý. V aplikaci najdete celou kuchařku receptů na míru danému modelu, tipy na vaření, názorná videa i důležité informace a zajímavosti o nejběžnějších ingrediencích. Díky podrobnému návodu zvládne přípravu vynikajícího menu hravě i nezkušený kuchař. Nastavení pro přípravu vybraného pokrmu pošle aplikace přímo do trouby. Stačí jen vložit jídlo dovnitř a můžete vyrazit třeba na procházku. Na dálku jednoduše zkontrolujete, v jaké fázi se proces nachází a kdy bude jídlo připraveno. Pokud by se procházka protáhla, lze na dálku spustit režim udržování teploty. Mimo domov se také můžete ujistit, že jste troubu vypnuli, například po odjezdu na dovolenou. A pokud náhodou zůstala zapnutá, přes mobil ji jednoduše vypnete. 

Trouba HBG5780S6

Jaké další spotřebiče Bosch, které běžně používáme v domácnosti, jsme měli možnost testovat a dozvědět se, jak pracují a v čem jsou zajímavé a výjimečné? To najdete v našem článku:

617ffbde097easss.gif

Reklama