Testovanou pračku, kombinovanou pračku se sušičkou i chladničku nyní navíc můžete pořídit výhodněji.

V rámci aktuální akce, která trvá až do 15. 12. 2021, získáte při nákupu vybraných modelů Bosch část peněz zpět.

Více informací najdete na: www.akce-bosch.cz

Reportáž z této akce jsme vydali v tomto článku:

Jak se testujícím líbila prémiová sušička SWTX87KH1BY a jaké na ní testerky napsaly recenze?

p2.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811bed59ba3obrazek.pngSušička nadupaná technologiemi - perfektně suší. Její hlavní výhoda je v tom, že nemusím čistit filtry, kondenzátor se při chodu sušičky automaticky proplachuje a zbytky nečistot a prachu odtečou do nádrže vespod sušičky. Tyhle zbytky stačí odstranit až když projede 20x cyklus sušení. To mi přijde hodně dobré a praktické. Ideální je používat Smart Dry program - je automatický a navolí si ideální míru sušení. Sušička se dá propojit s aplikací Home Connect. Sušička pečuje o prádlo, nestane se, aby bylo přesušené a aby se díky špatně zvolené teplotě „zdrclo“. Moc se mi líbí, mám z ní dobrý pocit.

61811befb4e4eobrazek.pngSušička se dá propojit s telefonem, kontrolovat nebo zapínat na dálku. Nemusí se čistit po každém procesu, stačí až po 20 sušících cyklech. Sušička má samočistící program, jedná se o technologii AutoClean. Při programu Smart Dry sušička automaticky vybere nejlepší program sušení na základě posledního pracího cyklu. To mi přijde skvělé. Prádlo z této sušičky není přesušené, s programem Iron Assist se díky využití páry nemusí prádlo žehlit. Celkově mám ze sušičky úžasný dojem.

al.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811bf287030obrazek.pngVelmi dobře suší a má praktické programy. Jako největší plus hodnotím funkci AutoClean, která zajišťuje čištění prachu a tkanin, které v sušičce zůstávají po vysušení. filtry nemusíte čistit od zbytků tkanin po každém sušení. Sušička se díky tomu nemusí po každém sušícím cyklu čistit. Díky chytré funkci dochází k tomu, že kondenzátor se při sušení proplachuje nechtěné zbytky a nečistoty odtečou do nádobky ve spodní části sušičky. Tyto zbytky se tu hromadí a stačí je odstranit jednou za 20 cyklů - sušička to počítá za vás a upozorní, že je třeba to udělat.
Jinak se mi také líbí, že se dají použít parní programy a prádlo není po vyndání přesušené. Také odpadá problém se sražením některých materiálů díky vysoké nebo nepřiměřené teplotě, sušička umí dobře pečovat o prádlo. Za mě TOP produkt.

61811bf57f754obrazek.pngMá samočistící kondenzátor, sušičku je tedy třeba čistit až po 20 cyklech, to je velmi praktické. Má jednoduché ovládání a přehledný displej. Má mnoho praktických programů, třeba SmartDry, který je plně automatický a vyhodnotí, jak je třeba prádlo vysušit. Má 3 stupně využití páry, které ve funkci IronAssist připraví a vyhladí prádlo ke skládání, ideálně bez použití žehličky. Mohu doporučit!

al1.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811bf868982obrazek.pngVěřím značce a musím potvrdit, opět spokojenost. Sama upozorní na nutnost čištění ...cca po 18-20 cyklech, sama doporučí volbu programu, nepřesuší, snadné ovládání i na dálku. Prádlo nesráží! Má 3 parní programy na zmačkané prádlo.

61811bfac41dfobrazek.pngDíky svým programům a technologiím je to neocenitelný pomocník v domácnosti. Díky technologii AutoClean není nutné čistit filtry. Dá se propojit s pračkou. Prádlo je dobře vysušené.
Při poruše je možná diagnostika na dálku.

61811bfd59430obrazek.pngSkvělá sušička, má zevnitř nasvícený buben. Možnost přidat držák na boty. Nemá filtr ve dvířkách, který se musí čistit. To je za mě velké plus. Systém Smart Dry automaticky vybere nejlepší program. Hezký design!

al2.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811c000dcbdobrazek.pngJedná se opravdu o prémiovou sušičku. Má velmi mnoho super funkcí. Hlavní funkcí je to, že pračka umí sama čistit usazeniny a nečistoty, které vzniknou při sušení. Stačí je po 20 cyklech vyndat a vyhodit z nádobky ve spodu sušičky. Díky parním programům se nemusí následně prádlo žehlit. Také technologie Smart Dry automaticky vybere nejlepší program pro mokré prádlo. Za mě opravdu TOP produkt.

61811c032bd3bobrazek.pngSe sušičkou jsem spokojená. Je tichá a díky funkci AutoClean odpadá čištění filtru. Sama vybere optimální program hodící se na to, co právě suší. Po sušení je snadnější žehlení, někdy i žehlit není potřeba.

61811c068b226obrazek.pngNa sušičce mě nejvíc zaujala technologie AutoClean, která spoří čas s čištěním filtrů, neboť je čistí sama a automaticky.

61811bbb2b9e6hop.jpg
Foto: Michal Protivanský

Jaká je sušička Bosch WTX87KH1BY?
Prémiová sušička prádla s technologiemi AutoClean, Smart Dry a Iron Assist zjednodušuje péči o prádlo a ušetří spoustu práce i času.
617ffc163ebd5obrazek.png

Technologie AutoClean zaručuje vysokou účinnost a usnadňuje práci, přestože filtry nemusíte čistit od zbytků tkanin po každém sušení. Kondenzátor se totiž při sušení automaticky proplachuje a zbytky tkanin odtékají do nádržky ve spodní části spotřebiče. Tu stačí vyprázdnit po až přibližně 20 cyklech, jakmile sušička upozorní.

Smart Dry: automaticky vybere nejlepší program sušení na základě posledního pracího cyklu, a to díky technologii Home Connect a „komunikaci“ s pračkou (není potřeba externí zařízení nebo aplikace). Sušička doporučí program sušení na základě informací z posledního pracího cyklu, vezme při tom v úvahu náplň, typ tkaniny a úroveň vlhkosti.

617ffc3daa709obrazek.png

Iron Assist: extra ošetření párou pro vyhlazení suchého prádla. Přírodní mlha proniká předehřátou textilií a viditelně vyhlazuje prádlo. Můžete si vybrat mezi třemi parními programy, které používají předem dané množství páry optimalizované pro různé oblečení, jako jsou obleky, košile a halenky.

AutoDry: šetrně usuší prádlo přesně podle požadovaného stupně sušení, ať už je to tak akorát na žehlení, k uložení rovnou do skříně nebo extra prosušené. Senzory neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost a chrání oblečení před příliš vysokými teplotami a přesušením.

Jednoduché ovládání: Intuitivní uživatelské rozhraní a LCD displej poskytuje dokonalý přehled a usnadňuje ovládání. Díky technologii Home Connect je navíc možné sušičku kontrolovat a ovládat pomocí telefonu, tabletu, chytrých hodinek, nebo i hlasovými povely.

S chytrými spotřebiči s technologií Home Connect můžete také ušetřit. Pokud máte k dispozici energii ze solárních panelů nebo dvoutarifové sazby, můžete v aplikaci nastavit časový rámec pro spuštění spotřebičů. Inteligentní systémy dokážou pohlídat množství energie, nebo i „přemýšlet dopředu“ na základě aktuální předpovědi počasí u solárních panelů, a spotřebič se automaticky spustí ve chvíli s nejefektivnějším zdrojem energie.

617ffc50e33e0obrazek.png

Příjemně tichá a stabilní: Inovativní boční stěny AntiVibration jsou speciálně navržené tak, aby poskytovaly větší stabilitu a optimálně snižovaly vibrace. Vylepšená izolace také reguluje hladinu hluku, díky čemuž jsou sušičky prádla Bosch dostatečně tiché i pro nerušený noční spánek.

Rychlé 40' sušení: Rychlé sušení během 40 minut, vhodné pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin.

Nejšetrnější chladivo: nová řada sušiček prádla Bosch využívá přírodní chladivo R290, které je šetrné k životnímu prostředí.

Sušička WTX87KH1BY

Jaké další spotřebiče Bosch, které běžně používáme v domácnosti, jsme měli možnost testovat a dozvědět se, jak pracují a v čem jsou zajímavé a výjimečné? To najdete v našem článku:

617ffc5a78015sss.gif

Reklama