Testovanou pračku, kombinovanou pračku se sušičkou i chladničku nyní navíc můžete pořídit výhodněji.

V rámci aktuální akce, která trvá až do 15. 12. 2021, získáte při nákupu vybraných modelů Bosch část peněz zpět.

Více informací najdete na: www.akce-bosch.cz

Reportáž z této akce jsme vydali v tomto článku:

Jak se testujícím líbila kombinovaná pračka se sušičkou WNG254U0BY a jaké na ní testerky napsaly recenze?

618114583a312obrazek.pngPraktické propojení dvou spotřebičů, které jsou kvalitní - pračka a sušička. Vypere stejně dobře, jako vysuší. Kapacita je pro praní až 6 kg, to je hodně praktické. Pokud jen perete, nesušíte, tak kapacita je až 10 kg. Líbí se mi funkce Iron Assist, díky kterému se nemusí některé prádlo žehlit. Jedná se o použití páry v sušičce, která vyhlazuje usušené prádlo. Také hodinový program (za hodinu vypere a vysuší) je super. Je tichá a vhodná do domácností, kde není prostor pro dva spotřebiče. Mile mě překvapila.

k1.jpg
Foto: Michal Protivanský

6181145b63b93obrazek.pngDobře pere i suší, moc se mi líbí. Je dobrá pro domácnost, kde je málo prostoru na další spotřebiče. Díky programu Wash & Dry pere a suší až 6 kg prádla v jednom cyklu nebo při samotném praní až 10 kg prádla. Líbí se mi použití programu Wash & Dry 60, což je super vyprání a usušení za pouhých 60 minut. Pračkosušička má jednoduché ovládání a dobrý výkon. Mohu doporučit.

6181145e1f06dobrazek.pngPračka v kombinaci se sušičkou je dvojitá výhra. Do malé koupelny bychom dva spotřebiče dostávali jen horko těžko. Objem je zcela dostačující, přístroj se snadno ovládá a spolehlivě pere. Skvělá je funkce páry, která usušené prádlo dokáže vyhladit, takže není potřeba všechno žehlit. Spotřebič je také docela úsporný a jeho cena není nijak vysoká.

61811460e9464obrazek.pngKombinovaná pračka se sušičkou má tu výhodu, že vám ušetří místo, pokud však místem šetřit nemusíte, za mě pak lepší mít každý spotřebič zvlášť a případně využít spojek a dát si je na sebe. Jako nevýhodu vidím fakt, že spotřebič neusuší tolik prádla, kolik zvládne vyprat, pokud tedy perete maximální objem, sušit musíte na dvakrát.

k2.jpg
Foto: Michal Protivanský

61811463544d1obrazek.pngDobrá volba pro 2 v 1, vypere 10 kg prádla, odstraní nejběžnější skvrny - stačí navolit. Vypere i vysuší během jedné hodiny 1 kg prádla. Kapacita pro šetrné sušení je 6 kg, suché prádlo vyhladí, odstraní pachy a osvěží. Tichý provoz.

6181146646503obrazek.pngIdeální kombinace pračky se sušičkou pro toho, kdo nemá místo pro oba spotřebiče.Automatické senzory poznají, zda je prádlo dokonale suché prádlo je možné vyprat a vysušit během jedné hodiny s programem pro lehce zašpiněné prádlo. Je tichá.

61811468e1bc7obrazek.pngPro naši menší domácnost skvělé spojení pračky a sušičky. Pračka dobře odstraňuje skvrny. Líbí se mi hodinový program, ve kterém se prádlo v pere a usuší. Ráda používám parní na osvěžení a vyhlazení, což tato pračka se sušičkou splňuje.

k4.jpg
Foto: Michal Protivanský

6181146c51ed9obrazek.pngIdeální domácí pomocník v jednom. Hezký design, dobré programy, šetření místa za druhý spotřebič, jsem nadšená, nemyslela jsem si, že takový spotřebič bude dosahovat takových dobrých výsledků.

6181146f89f19obrazek.pngS pračkou spojenou se sušičkou jsem neměla vůbec zkušenost, proto mě mile překvapilo, jak propojení dobře funguje. Jako hlavní výhodu vidím úsporu místa. Díky funkci Wash & Dry sušička dobře vypere i vysuší, vše hlídají automatické senzory. Je super, že prádlo není přesušené. Pokud je využité praní i sušení, mám spotřebič kapacitu 6 kg prádla. Pokud jen pere nebo jen suší, hmotnost se liší. Praní zvládne 10 kg. Oslovil mě program Wash & Dry 60' , ale zle ho využít jen pro 1 kg prádla, zvládne vyprat i vysušit vše za 1 hodinu.

618114726b3c6obrazek.pngMyslím, že tuto pračku se sušičkou v jednom ocení hodně domácností, kde je mámo místa na víc spotřebičů (také není možné je dát nad sebe). Takže řešením je 2 v 1. Dá se využít jako pro praní a sušení najednou, tak i pro každou činnost zvlášť. Je bezva, že má automatické programy a to jak na praní, tak i na sušení prádla. Vychytaný je i praktický program, který pere i suší za hodinu, ale nedá se využít pro větší množství prádla, jen pro 1 kg. Je fajn, že pračka má program na skvrny, přece jen někdy je prádlo hodně zašpiněné, program přizpůsobí teplotu vody a otáčky použitému pracímu prostředku pro lepší odstranění nechtěných skvrn. Celkově je dost tichá a líbí se mi.

hop.jpg
Foto: Michal Protivanský

Jaká je kombinovaná pračka se sušičkou WNG254U0BY?
Kombinovaná pračka se sušičkou je ideálním řešením do menších domácností, kam se dva spotřebiče pro péči o prádlo nevejdou. Prádlo usuší stejně účinně, jako vypere, a to až 6 kg najednou.

617ffa7478185obrazek.png

Wash & Dry: Nemáte prostor pro sušičku prádla? Nevadí, kombinovaná pračka se sušickou Bosch s technologií AutoDry usuší stejně výkonně, jako vypere. Senzory AutoDry automaticky poznají, kdy je prádlo dokonale suché, a to díky neustálému měření vlhkosti. Prádlo se suší přesně a šetrně. Prát a sušit je možné až 6 kg najednou. Pokud spotřebič využijete pouze k praní, postará se až o 10 kg prádla.

Program Wash & Dry 60': prádlo je možné řádně vyprat a usušit během jedné hodiny. Tento program je vhodný pro lehce zašpiněné oblečení a pro praní a sušení žáruvzdorných textilií, jako jsou bavlna nebo len. Maximální kapacita náplně 1 kg.

AutoDry: šetrně usuší prádlo přesně podle požadovaného stupně sušení.

617ffa8e33578obrazek.png

Systém AntiStain: přizpůsobí teplotu vody a otáčky použitému pracímu prostředku pro lepší odstranění nejběžnějších specifických skvrn (krev, máslo/olej, tráva, červené víno).

Iron Assist: extra ošetření párou k vyhlazení suchého prádla. Použitím programu Iron Assist proniká předehřátou textilií přirozená pára a viditelně vyhlazuje prádlo. Tento parní program je také ideální pro odstranění pachů v oděvech, které ještě nejsou špinavé a potřebují jen osvěžit. Je ideální pro bundy, košile, vlnu a dokonce obleky.

EcoSilence Drive™: extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností a 10letou zárukou.

Kombinovaná pračka se sušičkou WNG254U0BY

Jaké další spotřebiče Bosch, které běžně používáme v domácnosti, jsme měli možnost testovat a dozvědět se, jak pracují a v čem jsou zajímavé a výjimečné? To najdete v našem článku:

Reklama