Reportáž z této akce jsme vydali v tomto článku:

Jak se tato trouba testujícím líbila a jaké nám na ni napsali recenze?

615ace881bad2obrazek.pngTato trouba je velmi dobrá. Krásný design, jednoduché ovládání, možnost propojení s aplikací přes Wifi, teplotní sonda. Super je funkce Steamify® pro ještě větší pohodu při parním pečení. Stačí zadat teplotu, jakou chcete pro přípravu jídla použít, a trouba podle ní automaticky určí parní pečení. Vyzkoušeno, je to perfektní.

aeg1.jpg
Foto: Krumphanzl

615ace8b23633obrazek.pngJsem nadšená, dokonalé ovládání, trouba sama ukončí přípravu pokrmu, můžete péct více jídel najednou a chuť se nepropojí. Nastavení parního stupně je automatické, zvýrazní chuť a je určitě zdravější. Prostě super!

615ace8da90a0obrazek.pngMěla jsem možnost otestovat tuto moderní troubu a hlavně ochutnat jídlo v ní připravené – pečivo vláčné a maso šťavnaté. Praktické je rychlé rozehřátí. Trouba je určená i pro méně zdatné kuchaře – stačí zvolit druh jídla a trouba si poradí.

615ace90a4eb0obrazek.pngTrouba je velmi elegantní, má krásný design, vyjímá se v kuchyni. Myslím, že je pro náročnější kuchaře, kteří ocení všechny její funkce a využijí je. Moc se mi líbí maximální využití páry, zejména funkce Steamify®. Upečená jídla jsou velmi dobrá a šťavnatá, dá se v ní připravit pokrm metodou Sous-Vide.  Má teplotní sondu, dá se propojit s aplikací. Za mě je to dokonalá trouba a na to, co všechno umí, je dotykový displej celkem přehledný a snadno pochopitelný. Mohu doporučit.

aeg2.jpg
Foto: Krumphanzl

615ace956cc2aobrazek.pngS troubou jsem maximálně spokojená. Jednoduché ovládání, nic náročného, snadná údržba, pěkné designové provedení. Pečení v troubě je bezvadné, parní program na vaření v páře je taky super, nemám, co bych téhle troubě vytkla. Rozhodně doporučuji.

615ace9826fa8obrazek.pngParní troubu jsem si vyzkoušela a rozhodně bych ji moc ráda měla doma. I u této trouby bylo myšleno na každý detail. Ovládání mi přišlo intuitivní, design špičkový a pokrmy z ní výtečné. Výčet funkcí byl téměř nekonečný. Byla jsem nadšená.

615ace9aa4e46obrazek.pngMyslím, že se jedná o skvělou troubu, peče úplně úžasně, a to díky využití páry a funkce Steamify®. Tato funkce automaticky nastaví stupeň parního programu – stačí jen nastavit teplotu pečení. Také je super možnost propojení odkudkoliv díky aplikaci My Electrolux Kitchen, ve které najdete i zajímavé rady a recepty. Trouba se mi opravdu moc líbí!

aeg3.jpg
Foto: Krumphanzl

Zeptali jsme se odborníka, zástupce společnosti Electrolux, aby nám vysvětlil, jaké má tato testovaná trouba Electrolux benefity.

Za odpovědi děkujeme Renému Kubaníkovi, který byl s námi zároveň na naší akci a vše testerkám předvedl a vysvětlil.

 

615acb1945211obrazek.pngJaké hlavní benefity má testovaná parní trouba 800 SteamBoost (EOB8S39WZ)?
Pečení v páře uzavře živiny a vlhkost v pokrmu, nemusíte tak přidávat tuk, abyste zvýraznili chuť. Funkce rychlého zahřátí navíc šetří váš čas.

Jaké důležité a zajímavé programy či funkce byste u této trouby vyzdvihl? 
Funkce Steamify® výrazně usnadňuje přípravu chutných pokrmů. Stačí zadat teplotu a trouba podle ní automaticky nastaví parní stupeň. Díky správnému množství páry bude pokrm chutnější a zdravější. 

Dá se v této troubě připravit pokrm metodou Sous-Vide? Jak to funguje? 
Ano, pokrmy v této troubě lze připravit i metodou Sous-Vide pro intenzivní a bohatou chuť. Oblíbené přísady a koření společně zatavíte do vakuového sáčku a připravíte v páře.

Dá se propojit ovládání trouby s aplikací? Jak se aplikace jmenuje a co díky tomu propojení získáme?
Ovládání trouby funguje pomocí aplikace My Electrolux Kitchen. Prakticky odkudkoliv tak máte pod kontrolou dobu pečení, nastavenou teplotu i další funkce. S aplikací navíc získáte i spoustu inspirace a užitečných rad.

Jaké má trouba ovládání? 
Trouba využívá nový způsob ovládání pomocí dotykového displeje, přizpůsobíte si tak teplotu i čas, ať už pečete cokoli.

Má trouba teplotní sondu? Jak se dá využít? 
Díky integrované teplotní sondě lze dosáhnout skvělých výsledků. Sleduje totiž teplotu uvnitř pokrmu a pokud teplota dosáhne požadovaného stupně, trouba ukončí jeho přípravu.

Můžeme v troubě péct několik pokrmů najednou? 
Ano, jídla vzájemně nepřejímají chutě ani vůně.

aa.jpg
Foto: Krumphanzl

Více najdete na těchto stránkách – nejen popis trouby, ale také recenze jednotlivých testerek.

615acbc7493e8obrazek.png