Zajímalo nás, jak byly testerky spokojené a požádali jsme je o jejich recenze. Ty jsme zpracovali do tohoto článku, rádi se s vámi podělíme o jejich zkušenost.

6426bd304543bobrazek.png

Jak dopadl redakční test? To si můžete přečíst v našem článku:

Co jsme spolu s testerkami měli možnost testovat?
Absorpční sáčky jsou malé a pohlcují přebytečnou vlhkost a uvolňují příjemnou vůni. Jde o kompaktní sáčky, každý obsahuje 50 g absorbujících krystalků. Jsou vhodné pro velmi malé prostory do 1-2 m2, jako jsou šatníky, skříně, šuplíky a botníky. Mají jedinečnou funkci 2v1: hydroskopické perličky absorbují přebytečnou vlhkost a mění ji na gel, voňavé perličky pak dlouhodobě uvolňují jemnou vůni, která vytváří jedinečnou atmosféru.

Absorpční sáčky jsou vhodné k regulaci vlhkosti v malých uzavřených prostorech, jako jsou zásuvky, šatník, botník, automobil apod. Osvěží prostor jemnou vůní a jsou vyrobené ze speciální tkaniny, která dokáže nasát vlhkost, ale nepouští ji ven. Zábavné na těchto šikovných pomocnících je i to, že si můžete vybrat ze tří vůní. Takže jednou vaše šatna může vonět po levanduli, podruhé po ovoci, a poté můžete vyzkoušet ještě vůni vanilkovou.

6426bce6f11f9blobid0.pngVíce najdete ZDE

Testerky dostaly pro testování všechny tři varianty:

  • Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - levandule
  • Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - energické ovoce
  • Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - vanilka

Jaké jsou recenze testerek?

6426bf51ed565obrazek.pngMoc ráda jsem se zapojila do testování, musím říci, že mám velmi pozitivní zkušenost. Po vyjmutí sáčků z ochranného obalu jsem je rozmístila do botníku a do prostorné šatní skříně, kde se bohužel díky sousedící studené zdi vyskytuje vlhkost. Bylo vidět, jak sáčky postupem času hezky bobtnají a pohlcují vlhkost. Líbí se mi i varianty vůní, v prostorách, kde byly umístěny, se ze zatuchlého vzduchu odstranila tato „zatuchlost“ a prostor se provoněl jemnou vůní sáčku.

6426bd9ee2920obrazek.png

6426bf57d1353obrazek.pngSáčky mi dorazily v pravou chvíli, vždy po zimě vnímám kvůli chladu více vlhkosti v botníku, občas v něm máme i plíseň právě kvůli vlhkosti. Použití sáčku je velmi snadné, jen se vyndá z obalu a položí do místa, kde chcete, aby nasával vlhkost. A to sáčky umí velmi pěkně. Myslím, že je to dobré řešení pro malé prostory. Ještě jsem sáček dala i do sportovní tašky, kam dávám věci a boty po cvičení, protože chodím cvičit ráno a věci vyndávám až večer, když přijdu domů. Mám tak lepší pocit. Mohu je doporučit. Vůbec jsem o nich nevěděla a jsem ráda, že jsem je díky testování mohla vyzkoušet.

6426bf5db01b2obrazek.pngDíky za balíček s Ceresit stop vlhkosti absorpční sáčky, použila je i moje maminka, která má doma vlhkou skříň. Není to vyloženě vlhkost, ale ve skříni je takový divný odér, který způsobuje lehká vlhkost. Obě s nimi máme dobrou zkušenost a líbí se nám. I samotný obal a zvolené vůně jsou moc pěkné.

6426bdda36119blobid0.png

6426bf63e19cdobrazek.pngPřed nějakou dobou jsem obdržela produkt na testování - jednalo se Ceresit absorpční sáčky do domácnosti nebo do auta.
Sáčky jsem v den doručení umístila do koupelnové skříňky a do šatny. Sáčky mají velice příjemnou jemnou vůni, která provoní celou místnost. Výsledně nahromaděná vlhkost byla znatelně vidět již po čtrnácti dnech. Oceňuji, že nezabírají tolik místa jako běžné pohlcovače vlhkosti a přesto jsou stejně účinné. Určitě si sáčky koupím i po spotřebování zaslaných vzorků. 

6426bf6c50bf1obrazek.pngSe značkou Ceresit mám velmi dobrou zkušenost, dobrou službu nám již dříve v domácnosti prokázal pohlcovač vlhkosti pomocí tablety. S testovanou novinkou - jednorázovými absorpčními sáčky do malých prostorů jsem zase opět velmi spokojena. Použila jsem sáčky na chalupě, kde se přes zimu netopí a ve skříních se drží vlhkost a zatuchlý vzduch. Sáček jsem jednoduše vložila na dno skříně a již druhý den při otevření se ze skříně linula příjemná nevtíravá vůně. Oblečení po pár dnech nebylo cítit zatuchlinou. Další sáček jsem vložila do botníku a spokojenost. Myslím, že se tato novinka vydařila. Jednoduché použití i výběr vůní chválím.

6426bf4dceea6blobid0.png

6426bf7317781obrazek.pngKdo má starší dům nebo chalupu, o vlhkosti ví své. Zvlhlé a zatuchlé prádlo v šuplících a skříních. U nás na chalupě i doma je tomu však konec díky sáčkům Ceresit. Vlhkost nasáknou dovnitř a ven nepustí. Navíc krásně provoní celý prostor skříně i šuplíku. Příjemný výběr ze tří vůní, a to moje oblíbená vanilka a levandule, ale i energická vůně ovoce není špatná. Z mého pohledu úžasně praktická vychytávka, která je jednoduchým řešením boje s vlhkostí.

6426bf856b826obrazek.pngTestovací sáčky jsem umístila k oknům, kde mívám ráno zarosená skla (kuchyně, obývací pokoj, koupelna). Ze začátku mi vůně připadala dost intenzivní, ale druhý den jsem ji vnímala již méně, což jsem přivítala. Vůně jsou všechny krásné. Nejvíce mi voní vanilka.

6426be6ebc301obrazek.png

6426bf8b0fb6cobrazek.pngMilé ženy-in, měla jsem tu možnost testovat Ceresit absorbční sáčky. První sáček jsem dala do koupelny, střídavě do pračky a na pračku (po praní do pračky, po koupání na pračku). Už po týdnu se z celého granulátu stal gel. 
Druhý sáček jsem dala do skříně. Po týdnu se z granulátu stal gel jen napůl. Do té doby jsem si nemyslela, že je tam vlhko... Granulát opravdu uvolňuje příjemnou jemnou vůni, více vynikne v prostorech, kde se nevětrá. Výrobky bych doporučila.

6426bf787fcd4obrazek.pngCeresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky – vanilka
Tuto variantu jsem použila v přízemí našeho domu do koupelny, která sousedí s technickou místností. Tam stojí pračka a sušička, a zároveň se tam ukládá do koše špinavé prádlo, které čeká na praní. V jednom balení jsou dva absorpční sáčky, takže jsem do každé z těchto místností použila jeden. Sáčky je potřeba opatrně vyndat z ochranného obalu, aby se nepoškodila tkanina vlastního sáčku, ve kterém jsou uloženy absorbující krystalky. Na první pohled vypadá sáček jako osvěžovač vzduchu. Do určité míry dokonce tuto funkci plní, protože je lehce parfemovaný. Pokud jej tedy použijete, spojíte příjemné s užitečným. Sáček jsem umístila tak, aby měl kolem sebe dost prostoru. Postupně jsem pozorovala, jak nabývá na objemu, jak do sebe absorboval vlhkost. Fungoval bezvadně a ráda u jeho používání zůstanu.

Náš tip na dalšího pomocníka:

Nadměrnou vlhkost v autě můžete vyřešit úplně stejně, jen sáhněte po Ceresit stop vlhkosti absorpčních sáčcích do auta. Jsou naopak bez vůně, takže vlastně skoro ani nepoznáte, že je máte. Jen se zbavíte vlhkosti, sražené vody na sklech a nepříjemně těžkého ovzduší. Nepokládejte sáček na dřevěné a kovové komponenty interiéru vašeho auta. Spíše doporučujeme umístit jej na autokoberec pod sedadly, do kufru, do přídavné schránky nebo do jiných bočních přihrádek.

6426bc05bf04fblobid0.png

Více informací o těchto, ale i dalších produktech najdete na www.stop-vlhkosti.cz.
6426bc1563addobrazek.png

Naše články:

Reklama