63c52fc817bf0obrazek.jpg

Užijete si tady lyžování opravdu naplno. Žádné fronty u kabinek nebo sedaček a skvěle upravené kopce. Ubytování v hotelu Sillian má bezesporu super výhodu. Nástupní gondola je přímo před hotelem. Takže přejdete silnici a už si nandaváte lyže. Co víc si přát? Máme jen pozitivní zkušenost, o kterou se rádi podělíme! Podle naší zkušenosti je to velmi příjemné lyžařské středisko s širokými sjezdovkami, které se hodí pro rodiny s dětmi. Panoramatický výhled z vrcholu na Alpy a blízké Dolomity vás naprosto okouzlí.

Perfektní ubytování: Jen 170 metrů od lyžařského areálu Hochpustertal, v nadmořské výšce 1100 metrů se nachází Dolomiten Residenz Sporthotel Sillian. Skvělá poloha přímo u nástupu do lyžařského areálu, dokonalé vybavení a nepřehnané ceny za útulné ubytování a služby byly důvodem skvělého hodnocení evropského turistického portálu HolidayCheck.

Čtyřhvězdičkový Sporthotel Sillian byl prvním rodinným wellnesshotelem ve Východním Tyrolsku. Nejen lyžařský areál je kousek od hotelu, před dveřmi hotelu lze dokonce nastoupit do běžecké stopy.

63c530034d455blobid0.jpg

Vitalresidenz Schloss Heinfels

Přímo ze sjezdovky lze skočit do bazénu v prostorném, 3.000 metrů čtverečních velkém wellness areálu Vitalresidenz Schloss Heinfels a uvolnit unavené tělo po náročném dni na sjezdovkách. Najdete zde vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén, sauny, parní lázeň a velkoryse pojaté odpočívárny. Pak si vychutnat jednu z masáží nebo koupelí, které nabízí masážní a kosmetické centrum v hotelu. Nebo vyrazit do světa saun a parních lázní.

63c53041286a7blobid0.jpg

Čtyřhvězdičkový Sporthotel Sillian má kouzelné bazény, sauny a welness zázemí

Kulinarium

A po relaxaci zasednout k bohatému stolu s místními dobrotami. Na jídelníčku se nacházejí nejen speciality východotyrolské kuchyně, ale i lehká vitální kuchyně pro všechny, kteří dávají přednost zdravé, a přesto chutné stravě. Při přípravě všech pokrmů dává tým kuchařů pod vedením šéfkuchařky Viktorie Müller přednost místním surovinám, které pocházejí - pokud je to možné - z údolí Hochpustertal.
Díky blízkosti Itálie se budou radovat i milovníci italské kuchyně.
Vinný sklípek je vybaven jak rakouskými, tak italskými víny.

Dětský klub Häppi Päpi

V hotelu je i dětský klub Häppi Päpi, kde se o děti starají po celý den a připravují pro ně zajímavý program. Děti mají k dispozici i vlastní dětský bazén se skluzavkou a brouzdaliště.

63c53011dadffobrazek.jpg

Teenie Club 12+

Mládež se nebude nudit nudit ve vlastním Teenie Clubu 12+.

Top pro rodiny

"Velmi nám záleží na tom, abychom rodinám nabídli kvalitní zážitky z lyžování a snowboardingu. Malí i velcí se u nás v lyžařském středisku cítí jako doma a užívají si našich rozmanitých sjezdovek," říká spolumajitelka Martha Schultz a pokračuje: „Náš lyžařský areál Sillian-Hochpustertal letos opět získal vyznamenání „Top pro rodiny“ od německého portálu skiresort.de".

63c531c973b78blobid0.jpg

Další informace: www.hochpustertal-ski.at a www.sporthotel-sillian.at

Ski)hit Osttirol – velkorysá nabídka

Skipas Ski)Hit Osttirol představuje skvělou lyžařskou nabídku za přijatelné ceny. Vystačíte s ním v sedmi lyžařských areálech, které nadchnou svou různorodosti a moderní technikou. Ani ledovec zde nechybí. Bez dlouhého čekání a přeplněných sjezdovek.

63c5304d6c0b3obrazek.jpg

Co je naprostá pecka: děti do šesti let tu lyžují zdarma. Mládež do 18 let má poloviční slevu.

Nabídka v letošní sezóně představuje kolem 150 kilometrů sjezdovek všech stupňů náročnosti s výhledy na nejvyšší vrcholy Rakouska. Nejatraktivnější střediska jsou bezpochyby Großglockner Resort Kals-Matrei a Skizentrum Hochpustertal Sillian na hranici s Jižním Tyrolskem v Itálií. Dále můžete navštívit Skizentrum St. Jakob v údolí Defereggental a Mallnitz Ankogel. Nechybí ani ledovec Mölltaler Gletscher.
Mezi středisky jezdi skibus, jízdenka je platný skipas.

63c53198b8546obrazek.jpg

Ceny skipasů pro region Ski)hit:

  • dvoudenní skipas: dospělí 109,- eur, děti od 6 let 54,50
  • šestidenní skipas: dospělí 2
  • 89,- eur, děti od 6 let 144,50
  • děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma